www.svethardware.cz
>
>
>

Acer a 32" WQHD LCD s kvalitními barvami

Acer a 32" WQHD LCD s kvalitními barvami
, , aktualita
Vedle herního Predatora si Acer připravil také poněkud odlišné zobrazovadlo, a to 32" monitor s rozlišením WQHD, který slibuje kvalitní zobrazení barev, což dokládá informacemi o 100% pokrytí prostoru sRGB.
K oblíbeným
reklama
Acer BH326HUL je tedy vybaven velkým 32" panelem, který by již mohl mít rozlišení 4K, ovšem to by tento monitor jistě nestál 13 tisíc. Takto nabídne čtyřnásobné HD rozlišení, čili 2560 x 1440 pixelů a také slib kvalitního zobrazení barev na panelu MVA se 100procentním pokrytím barevného prostoru sRGB. Barvy si ostatně budeme moci sami nastavit v šesti barevných osách a využít software Acer eColor Management.

Acer Low Dimming má zase za úkol napomoci k nižší únavě očí při práci při složitých světelných podmínkách. Vyšší komfort přinese také stojan, který umožní nastavit výšku v rozsahu 150 mm, náklon 25° dozadu až 5° dopředu a horizontální natočení v rozsahu 120°.

Dále tu máme Acer Multi-Stream pro zobrazení jednoho obrazu na více monitorech současně pomocí videorozbočovače, případně lze zapojit více monitorů za sebou díky rozhraní DisplayPort. Funguje to i naopak, čili je možné připojit najednou dva počítače a obrazovku pro jejich signály rozdělit.

Mezi rozhraní patří čtyři porty USB 3.0 v integrovaném hubu, zmíněný DisplayPort, HDMI a také DVI. Přes porty můžeme nabíjet různá zařízení i při vypnutém monitoru. Nakonec Acer zmiňuje ENERGY STAR a certifikáty EPEAT Gold i TCO.

Monitor bude k dostání od května 2014 za doporučenou koncovou cenu 12 990 Kč s DPH.

Zdroj: TZ Acer
reklama
Nejnovější články
Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna
Na Mezinárodní vesmírnou stanici by měl zanedlouho zamířit Starliner - kosmická loď od společnosti Boeing, která by po získání certifikace měla sloužit jako dopravní prostředek pro astronauty.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková4 komentáře
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková5 komentářů
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
30.7.2021, článek, Jan Vítek3 komentáře
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů