www.svethardware.cz
>
>
>
>

Acer a dvě řady monitorů s panely IPS a VA

Acer a dvě řady monitorů s panely IPS a VA
, , aktualita
Tisková zpráva společnosti Acer představuje nové LCD monitory značky Packard Bell, které přijdou na trh vybaveny panely IPS, VA a u nižších modelů pak TN. Dočkáme se přitom až 27" modelů, přičemž cena začíná už na 2200 Kč.
K oblíbeným
reklama
Mezi nové monitory značky Packard Bell patří modely řad Maestro a Viseo. Představuje je společnost Acer, pod níž značka Packard Bell patří, která ve své tiskovce slibuje především široké pozorovací úhly, a to 178°.
Packard Bell Maestro


Packard Bell Maestro jsou založeny na panelech IPS s rozlišením Full HD a zpráva hovoří o dvou nových modelech - 226DXbmid a 236Dbd. Jedná se o 21,5" a 23" monitor s bezrámovým designem. pouze vespod je vystouplá lišta. Monitory dosahují kontrastního poměru až 100 milionů ku 1 a doba odezvy je 5 ms. Společným rysem je také využití rozhraní HDMI, D-Sub a DVI.
Packard Bell Viseo


Řada Packard Bell Viseo nabídne úhlopříčky 18,5" až 27" a zde se ovšem dozvíme, že panelem VA je bohužel vybaven pouze největší 27" model. Právě od něj můžeme čekat nejvyšší kvalitu zobrazení, přičemž ostatní mají klasické panely TN. I zde bychom se měli setkat s rozhraními HDMI, D-Sub a DVI. Tyto monitory nabídnou rozlišení od 1366 x 768 do 1920 x 1080 a již se objevují v českých obchodech.

Zdroj: TZ Acer
reklama
Nejnovější články
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu
Na trh příští měsíc vstoupí čtveřice monitorů od AOC z nové řady V4: U27V4EA, Q32V4, Q27V4EA3 a Q24V4EA. Nabízí modely s rozlišením QHD či UHD a úhlopříčkami od 23,8" do 31,5". Zaujmout by mohly hlavně zákazníky zaměřené na design a cenu.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře