www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Acer Aspire AZ3-600: úsporný All in One pro všechny

Acer Aspire AZ3-600: úsporný All in One pro všechny
, , aktualita
Acer si připravil nový počítač typu All in One, který dostal označení Aspire AZ3-600. Určen je pro domácnosti, jimž nabídne svůj 22" displej, flexibilní využití a také energeticky úsporný provoz díky Bay Trail D.
K oblíbeným
reklama
Aspire AZ3-600 může fungovat jako domácí počítač All-in-One, ale také jako velký tablet, jehož oporu můžeme sklopit a položit jej třeba na stůl nebo postel. Zde tak dobře poslouží i vestavěná baterie, jejíž kapacita 47,5 Wh má stačit na zhruba 2,5 hodiny práce.

Není tedy divu, že Aspire AZ3-600 i vypadá jako přerostlý tablet vybavený 21,5" displejem IPS s rozlišením Full HD. Má také samozřejmě i dotykovou vrstvu schopnou detekovat 10 bodů a také je vybaven webkamerou a senzorem okolního osvětlení pro automatické nastavení jasu.

Ve své výbavě má procesor Intel Pentium J2850 se čtyřmi jádry, který pracuje až na 2,4 GHz a patří do rodiny Bay Trail-D. Jeho maximální spotřeba je velmi umírněná, a to 10 W. Další výbava pak zahrnuje gigabitový Ethernet, dvoupásmovou Wi-Fi 802.11n, Bluetooth 4.0 jeden port USB 3.0, HDMI s podporou MHL, čtečku karet Secure Digital a také dva 2,5W reproduktory Harman Kardon slibující slušný zvuk.

Dostupnost je okamžitá za cenu kolem 17 000 Kč s daní.

Zdroj: TZ Acer

Acer Aspire Z3600, DQ.STHEC.002
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

reklama
Nejnovější články
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
Včera, článek, Jan Vítek1 komentář
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek22 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek11 komentářů