www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Acer Aspire AZ3-600: úsporný All in One pro všechny

Acer Aspire AZ3-600: úsporný All in One pro všechny
, , aktualita
Acer si připravil nový počítač typu All in One, který dostal označení Aspire AZ3-600. Určen je pro domácnosti, jimž nabídne svůj 22" displej, flexibilní využití a také energeticky úsporný provoz díky Bay Trail D.
K oblíbeným
reklama
Aspire AZ3-600 může fungovat jako domácí počítač All-in-One, ale také jako velký tablet, jehož oporu můžeme sklopit a položit jej třeba na stůl nebo postel. Zde tak dobře poslouží i vestavěná baterie, jejíž kapacita 47,5 Wh má stačit na zhruba 2,5 hodiny práce.

Není tedy divu, že Aspire AZ3-600 i vypadá jako přerostlý tablet vybavený 21,5" displejem IPS s rozlišením Full HD. Má také samozřejmě i dotykovou vrstvu schopnou detekovat 10 bodů a také je vybaven webkamerou a senzorem okolního osvětlení pro automatické nastavení jasu.

Ve své výbavě má procesor Intel Pentium J2850 se čtyřmi jádry, který pracuje až na 2,4 GHz a patří do rodiny Bay Trail-D. Jeho maximální spotřeba je velmi umírněná, a to 10 W. Další výbava pak zahrnuje gigabitový Ethernet, dvoupásmovou Wi-Fi 802.11n, Bluetooth 4.0 jeden port USB 3.0, HDMI s podporou MHL, čtečku karet Secure Digital a také dva 2,5W reproduktory Harman Kardon slibující slušný zvuk.

Dostupnost je okamžitá za cenu kolem 17 000 Kč s daní.

Zdroj: TZ Acer

Acer Aspire Z3600, DQ.STHEC.002
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

reklama
Nejnovější články
Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů
A výsledná částka může být ještě mnohem vyšší, neboť VLSI žaluje firmu Intel ve více státech, přičemž ten se pochopitelně brání a chystá se odvolat. O co konkrétně v tomto případu ovšem jde a které patenty měly být porušeny?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek