www.svethardware.cz
>
>
>
>

Acer B276HUL a B296HCL: AHVA/IPS a velké úhlopříčky

Acer B276HUL a B296HCL: AHVA/IPS a velké úhlopříčky
, , aktualita
Společnost Acer si připravila dvojici LCD monitorů B276HUL a B296HCL, které nabídnou vysoká rozlišení na panelech typu AHVA/IPS s úhlopříčkami 27" a 29" ovšem s výrazně rozdílnými poměry stran.
K oblíbeným
reklama
Acer B276HUL a B296HCL však ještě nepatří mezi monitory s rozlišením 4K či Ultra HD. Pokud bychom je měli nějak označit, byly by to monitory s rozlišením 2K, ale to nám moc neřekne. Model Acer B276HU s úhlopříčkou 27" tedy nmabídne rozlišení 2560 x 1440, zatímco větší 29" B296HCL nabídne rozlišení 2560 x 1080. První tak má poměr stran 16:9, zatímco druhý 21:9 a je vhodný pro zobrazení více oken vedle sebe a nahrazení dvou pracovních monitorů.

Oba monitory jsou založeny na panelech AHVA s technologií IPS, mají možnost nastavení výšky, otáčení, naklápění a otočení na výšku (Pivot), pokrývají 100 procent barevného prostoru sRGB a umožní nastavení barev v šesti osách, nabídnou také multi-streaming, připojení více zdrojů signálu k HDMI a PIP/PBP.

Od výrobce tu je dále Acer eColor Management, který právě slouží k nastavení barev a Acer ComfyView se týká povrchu obrazovek, jež mají potlačovat odrazy. Mezi rozhraní patří HDMI, DVI, DisplayPort a USB 3.0 a zmíněný multi-streaming umožní sledovat obsah na několika monitorech připojených k videorozbočovači nebo zapojených sériově prostřednictvím rozhraní DisplayPort.

Acer B276HUL je prodáván za doporučenou cenu 13 590 Kč a B296HCL za 12 490 Kč včetně daně.

Zdroj: TZ Acer
reklama
Nejnovější články
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář