www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Acer Hornet od 149 USD

Acer Hornet od 149 USD
, , aktualita
Hornet, nový nettop od Aceru, který byl teprve nedávno ohlášen, se za nedlouho dostane na pulty obchodů. Počítač je postaven na platformě Ion a poháněn procesorem Atom N230 od Intelu. Základní verze obsahuje 1 GB paměti RAM a 80 GB velký...
K oblíbeným
reklama
Hornet, nový nettop od Aceru, který byl teprve nedávno ohlášen, se za nedlouho dostane na pulty obchodů.

Počítač je postaven na platformě Ion a poháněn procesorem Atom N230 od Intelu. Základní verze obsahuje 1 GB paměti RAM a 80 GB velký pevný disk s předinstalovanými Windows Vista Home Basic. V lepší verzi najdeme 2 GB RAM, pevný disk s kapacitou 160 GB a Microsoft Windows Vista Home Premium.Celý nettop by měl být podle slov svého výrobce velmi tichý, hladina hluku by neměla přesáhnout 16 dB. U lepší verze nalezneme také bezdrátový ovladač podobný tomu, jež se dodává k Nintedo Wii. K dispozici by měli být také hry využívající právě tento ovladač. Ceny by se měly pohybovat od 149 USD (cca 3130 Kč) do 299 USD (cca 6260 Kč). Podle nejrůznějších zdrojů by se měl Acer Hornet začít prodávat toto čtvrtletí.

Zdroj: Engadget
reklama
Nejnovější články
AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500 AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500
AMD v roce 2015 vypadlo z žebříčku Fortune 500, který čítá pět set nejlepších společností z USA s ohledem na jejich tržby. Jde tak o přesně danou posloupnost firem a není divu, že AMD v ní před čtyřmi lety výrazně kleslo. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000 Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000
Kingston si připravil svou novou vlajkovou řadu SSD pro rozhraní M.2, a sice KC2000. Založena je na nových 96vrstvých pamětech s buňkami TLC a slibuje maximální datovou propustnost 3200 MB/s.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire: očekávejme výkonné Navi i za 500 USD Sapphire: očekávejme výkonné Navi i za 500 USD
Zástupce společnosti Sapphire, dlouholetého AIB partnera firem ATi a následně AMD, si trošku pustil pusu na špacír a prozradil něco o tom, co můžeme očekávat od připravovaných grafických karet s GPU Navi.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích
Nedočkavci už dlouho pročesávají online databáze známých benchmarků, zda v nich nezachytí testy chystaných GPU Navi od AMD. Nyní se takové čipy objevily s označením 731F:C1 a 7310:00, takže o co konkrétního jde?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Aktivní chlazení čipových sad se vrací s nástupem X570 Aktivní chlazení čipových sad se vrací s nástupem X570
Základní desky pro nové procesory AMD Ryzen 3000 budou mít v řadě případů aktivně chlazenou čipovou sadu X570. Donedávna se objevila pouze jedna, ale nyní už tu máme dvě další, které ukazují na to, že takové chlazení rozhodně nebude výjimečné.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře