www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Acer Hornet od 149 USD

Acer Hornet od 149 USD
, , aktualita
Hornet, nový nettop od Aceru, který byl teprve nedávno ohlášen, se za nedlouho dostane na pulty obchodů. Počítač je postaven na platformě Ion a poháněn procesorem Atom N230 od Intelu. Základní verze obsahuje 1 GB paměti RAM a 80 GB velký...
K oblíbeným
reklama
Hornet, nový nettop od Aceru, který byl teprve nedávno ohlášen, se za nedlouho dostane na pulty obchodů.

Počítač je postaven na platformě Ion a poháněn procesorem Atom N230 od Intelu. Základní verze obsahuje 1 GB paměti RAM a 80 GB velký pevný disk s předinstalovanými Windows Vista Home Basic. V lepší verzi najdeme 2 GB RAM, pevný disk s kapacitou 160 GB a Microsoft Windows Vista Home Premium.Celý nettop by měl být podle slov svého výrobce velmi tichý, hladina hluku by neměla přesáhnout 16 dB. U lepší verze nalezneme také bezdrátový ovladač podobný tomu, jež se dodává k Nintedo Wii. K dispozici by měli být také hry využívající právě tento ovladač. Ceny by se měly pohybovat od 149 USD (cca 3130 Kč) do 299 USD (cca 6260 Kč). Podle nejrůznějších zdrojů by se měl Acer Hornet začít prodávat toto čtvrtletí.

Zdroj: Engadget
reklama
Nejnovější články
Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps
Viceprezident Googlu Phil Harrison se více rozpovídal o novém projektu streamování her Google Stadia. Mnozí si dělají obavy o nutné internetové připojení. Dle Harrisona by si hráči měli vystačit s 30Mbps připojením.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac
Microsoft nevyvíjí software pouze pro svou vlastní platformu, ale i pro ty konkurenční. Jeho antivir Windows Defender ATP tak přišel o slůvko Windows v názvu a nyní je k dispozici i pro systém Apple macOS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících
Boj o první místo v počtu sledujících na YouTube se stal naprostou zvráceností. Fanoušci youtubera PewDiePie hackují tiskárny i chytré televize. Nyní jeden z nich udělal ransomware, který odemkne data tehdy, když PewDiePie získá 100 milionů sledujících.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound
Už nějakou dobu víme, že se Intel chystá vstoupit na trh s dedikovanými grafickými kartami a nemít jen ty integrované v procesorech. Na GDC 2019 ukázal první snímky nových grafických karet s GPU Arctic Sound.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem
Ray tracing má na letošním GDC velkou pozornost a věnuje se mu řada firem. Mezi nimi jsou i Epic Games v jejichž Unreal Enginu bylo vytvořeno demo Troll. Samotný engine s podporou ray tracingu bude také brzy k dispozici. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář