www.svethardware.cz
>
>
>

Acer Predator GN246H: 24" herní speciál

Acer Predator GN246H: 24" herní speciál
, , aktualita
Společnost Acer si připravila nový 24" monitor, který je určen speciálně pro herní sestavy. Jde o monitor s podporou kitu NVIDIA 3D Vision 2 a také technologie NVIDIA 3D Lightboost, čímž to tedy nekončí.
K oblíbeným
reklama
Acer Predator GN246HL má jako správný herní monitor krátkou dobu odezvy a vysokou obnovovací frekvenci a konkrétně tedy 1 ms a 144 Hz. Problém tedy nebude ani se stereoskopickým 3D zobrazením, což dokládá podpora NVIDIA 3D Vision 2. Technologii NVIDIA 3D Lightboost pak dle informací výrobce má podporovat jako vůbec první 24" monitor. Ta poslouží k dosažení vyššího jasu v 3D režimu, který je jinak kvůli aktivním brýlím o poznání nižší.

Lze očekávat, že monitor Acer Predator GN246HL využívá panel typu TN, na což ukazují i pozorovací úhly, které dosahují přinejlepším 170°. Panel nabídne klasické rozlišení Full HD, jas 350 cd/m2 a celková spotřeba se má pohybovat kolem 23 W. Základna monitoru je dle obrázků má sice netradiční tvar, ale nenabídne mnoho možností nastavení polohy. Mezi vstupy pak patří D-Sub, HDMI a DVI.

Acer Predator GN246HL již dorazil do nabídky českých obchodů s doporučenou cenou 7000 Kč s daní, která zatím reálným nabídkám odpovídá.

Zdroj: TZ Acer

Acer GN246HL
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

reklama
Nejnovější články
Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna
Na Mezinárodní vesmírnou stanici by měl zanedlouho zamířit Starliner - kosmická loď od společnosti Boeing, která by po získání certifikace měla sloužit jako dopravní prostředek pro astronauty.
31.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková12 komentářů
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková5 komentářů
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
30.7.2021, článek, Jan Vítek3 komentáře
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů