www.svethardware.cz
>
>
>

Acer uvádí dotykové VA/IPS monitory T2

Acer uvádí dotykové VA/IPS monitory T2
, , aktualita
Acer u nás oficiálně představil sérii dotykových monitorů T2, které mají nabídnout jednak elegantní vzhled, ale i kvalitní obraz. Výrobce ve zprávě samozřejmě uvádí, že jsou určeny především pro Windows 8, přičemž pro tento systém mají certifikaci....
K oblíbeným
reklama
Acer u nás oficiálně představil sérii dotykových monitorů T2, které mají nabídnout jednak elegantní vzhled, ale i kvalitní obraz. Výrobce ve zprávě samozřejmě uvádí, že jsou určeny především pro Windows 8, přičemž pro tento systém mají certifikaci.

Monitory řady T2 mají asymetrický stojan, jenž by sám o sobě samozřejmě nestačil, a tak oporu zajistí především čiré sklo vepředu. Tento systém umožní nastavit úhel sklonu až 60 °, ovšem dopředu je pochopitelně naklopit nepůjde.

Dotyková vrstva zvládne detekovat až deset prstů najednou a dále Acer mluví o využití panelů IPS a VA s podsvícením LED, ovšem to dále nerozvádí. Z jiných informací ale lze vyčíst, že model s úhlopříčkou 23" nabídne technologii IPS a 27" panel pak VA. Nicméně oba mají rozlišení Full HD (což by u 27" mohlo být lepší), odezva je také shodná, a to 5 ms a dynamický kontrast se zastavil na 100 milionech ku 1.

Acer T2 jsou dále vybaveny rozhraními HDMI a DVI a nesou také hub s porty USB 3.0 (nedozvěděli jsme se ale s kolika). Musíme tak zapátrat ve starších zprávách, které jsou kupodivu mnohem detailnější. Hovoří o třech portech USB 3.0, dále vestavěných reproduktorech a modelových označeních Acer T232HL a T272HL. Ten první měl přijít již loni na podzim a druhý se měl opozdit. U nás to pak znamená, že T232HL je v obchodech nabízen již řadu týdnů, ale o druhém zatím ani vidu. Je tedy možné, že i on přijde brzy na trh, ale ani to nám nová tiskovka neřekla.
 
Zdroj: TZ Acer


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů
A výsledná částka může být ještě mnohem vyšší, neboť VLSI žaluje firmu Intel ve více státech, přičemž ten se pochopitelně brání a chystá se odvolat. O co konkrétně v tomto případu ovšem jde a které patenty měly být porušeny?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek