www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Acer uvádí notebooky Aspire s AMD Llano

Acer uvádí notebooky Aspire s AMD Llano
, , aktualita
Společnost Acer si připravila pro vypuštění na evropské trhy další dva notebooky. Tentokráte se vyhneme dnes nejčastěji využívané platformě Intel Huron River a namísto toho nám budou předloženy modely Aspire 5560 (15,6") a 7560 (17,3") založené...
K oblíbeným
reklama
Společnost Acer si připravila pro vypuštění na evropské trhy další dva notebooky. Tentokráte se vyhneme dnes nejčastěji využívané platformě Intel Huron River a namísto toho nám budou předloženy modely Aspire 5560 (15,6") a 7560 (17,3") založené na procesorech (či APU) AMD Llano. Jejich integrované grafické jádro můžeme nahradit samostatným čipem Radeon.Oba nové notebooky nabídnou obrazovky CineCrystal LED s rozlišením 1366 x 768 a 1600 x 900, klávesnici FineTip, až 8 GB RAM, maximálně 750GB pevný disk a na výběr bude mezi DVD a Blu-ray mechanikou. Pak nás Acer potěší čtečkou karet 5 v 1, webkamerou s rozlišením 1,3Mpix, gigabitovým Ethernetem, 802.11 b/g/n WiFi, Bluetooth 3.0, výstupem HDMI a baterie bude mít šest článků.

Aspire 5560 a Aspire 7560 poběží s operačním systémem Windows 7 Home Premium (64bit) a jejich cena začne na 500 euro. Model 5560 přijde ve třech barevných verzích - Lava Red, Volcanic Black a Ice Blue, čili červené, černé a modré. Druhý model se spokojí s černou a modrou.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku
Ačkoliv nám firma AMD dříve slibovala, že zvláště dodávky grafických karet se v druhé polovině roku zvýší, bylo zřejmé, že poptávka s celým jejím dluhem bude těžko uspokojena. A to Lisa Su také potvrdila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX
Společnost Sapphire známe spíše jako dlouhodobého AIB partnera firmy AMD, který vyráběl grafické karty ještě v době, kdy byla ATi samostatnou firmou. Nyní tu ale máme novinku v podobě počítačové skříně. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021 Další výkonná x86 konzole: GDP WIN Max 2021
V poslední době se roztrhl, či možná zatím jen značně natrhl pytel s herními počítači či konzolemi, které jsou založeny na x86 hardwaru a využívají moderní mobilní platformy firem Intel a AMD. Co nabídne GPD WIN Max 2021?
Dnes, aktualita, Jan Vítek