reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Acer uvádí tablet Iconia Tab A510 s Androidem 4.0

, , aktualita
Acer uvádí tablet Iconia Tab A510 s Androidem 4.0
Acer na veletrhu CES 2012 představil nový tablet poháněný čipem SoC NVIDIA Tegra 3 a operačním systémem Android 4.0. Vybaven je 10,1" obrazovkou a standardním rozlišením 1280 x 800 pixelů. Je zde již jmenovaná platforma NVIDIA Tegra 3, přičemž...
Acer uvádí tablet Iconia Tab A510 s Androidem 4.0
Acer na veletrhu CES 2012 představil nový tablet poháněný čipem SoC NVIDIA Tegra 3 a operačním systémem Android 4.0. Vybaven je 10,1" obrazovkou a standardním rozlišením 1280 x 800 pixelů.
Je zde již jmenovaná platforma NVIDIA Tegra 3, přičemž každé z jejích čtyř jader funguje na 1,3 GHz. Díky tomuto výkonu je umožněno přehrávání obsahu v HD rozlišení a hraní graficky náročných her. K dispozici by mělo být i 16 GB nebo 32 GB úložného prostoru a 1 GB RAM.

Přítomen je port micro-USB, slot pro paměťovou kartu microSD a výstup mini-HDMI pro připojení k externímu zobrazovacímu zařízení. Taktéž jsou zde hned dvě kamery/fotoaparáty, jedna je umístěna vepředu a druhá na zadní straně. Jejich rozlišení nicméně zůstává neznámé.
Tento tablet disponuje i čipem Bluetooth, Wi-Fi 802.11b/g/n a 3G, přičemž verze s mobilním připojením bude označena jako Iconia Tab A511. Předinstalován je operační systém Android 4.0, který je doplněn o některé další programy a technologie od Aceru jako je aplikace Clear.fi pro bezdrátové sdílení obsahu.

Cena i dostupnost tabletu Acer Iconia Tab A510 zůstávají neznámé.

Zdroj: Softpedia.com
reklama
reklama
reklama