www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Acer vydává nettop AspireRevo s Windows 7

Acer vydává nettop AspireRevo s Windows 7
, , aktualita
Pobočka společnosti Acer v USA oficiálně představila nettop AspireRevo s kódovým označením R3610-U9012 a s předinstalovanými Windows 7 Home Premium. Má 1,6Ghz dvoujádrový procesor Atom 330, 2 GB RAM, 160GB pevný disk, grafický čip GeForce...
K oblíbeným
reklama
Pobočka společnosti Acer v USA oficiálně představila nettop AspireRevo s kódovým označením R3610-U9012 a s předinstalovanými Windows 7 Home Premium.Má 1,6Ghz dvoujádrový procesor Atom 330, 2 GB RAM, 160GB pevný disk, grafický čip GeForce 9400M podporující DirectX 10 a čtečku paměťových karet. Dále je zde gigabitový Ethernet, Wi-Fi čip 802.11b/g/Draft-N, eSATA port, D-sub a HDMI výstupy.

AspireRevo R3610-U9012 má doporučenou cenu $330.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Gartner: nadbytek DRAM bude pokračovat a ceny klesat Gartner: nadbytek DRAM bude pokračovat a ceny klesat
Zatímco z neshod pramenící průtahy v obchodování mezi Jižní Koreou a Japonskem tlačí ceny pamětí nahoru, Gartner i tak tvrdí, že ceny DRAM v tomto roce celkově poklesnou o 42 procent. Kvůli čemu?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Apple chce údajně koupit část Intelu s 5G modemy Apple chce údajně koupit část Intelu s 5G modemy
Apple to měl poslední dobou ohledně 5G modemů hodně těžké. Soudní tahanice se společností Qualcomm nakonec dopadly dobře, nyní to však vypadá, že si 5G modemy zajistí sám. Chce prý převzít část Intelu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
GeForce RTX 2080 Super je na trhu, jak si vede? GeForce RTX 2080 Super je na trhu, jak si vede?
NVIDIA včera odpoledne konečně vyslala na trh GeForce RTX 2080 Super, poslední z ohlášených vylepšených Turingů. Stejně jako ostatní dostala více CUDA jader i jiných jednotek a jako jediná pak výše taktované paměti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy
Kauzy ohledně sledování uživatelů ve spojitosti s Facebookem neutuchají a možná se začne opět mluvit o jedné z těch, o kterých se už mluvilo i v minulosti. Facebook totiž sleduje fotografie uživatelů pomocí IPTC tagů, což může být zneužito k dalším účelům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA začala vyvíjet RTX před deseti lety, vidí v ní budoucnost NVIDIA začala vyvíjet RTX před deseti lety, vidí v ní budoucnost
Tony Tamasi z NVIDIE se rozmluvil o tom, jak celá RTX mašinerie v jeho firmě vůbec vznikla a kde se vzala. Práce na tom všem odstartovaly už před deseti lety a vyústily zatím v jádra RT architektury Turing. 
Včera, aktualita, Jan Vítek15 komentářů