reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Acronis Backup & Recovery 11 je na světě

23.6.2011, Jan Vítek, aktualita
Acronis Backup & Recovery 11 je na světě
Společnost Acronis si připravila novou verzi Backup & Recovery 11, což je software určený pro zálohování dat a jejich případné obnovení po havárii. Pracuje ve fyzických, virtuálních a cloudových prostředích a my jsme již zkoušeli několik...
Společnost Acronis si připravila novou verzi Backup & Recovery 11, což je software určený pro zálohování dat a jejich případné obnovení po havárii. Pracuje ve fyzických, virtuálních a cloudových prostředích a my jsme již zkoušeli několik produktů této firmy, takže se můžete podívat, co nám obecně nabízí.Jako obvykle si zde uvedeme nové funkce, mezi něž patří obnova po havárii a ochrana dat v jednom řešení se systémově orientovaným přístupem (diskové obrazy) nebo datově orientovaným přístupem, který umožní pracovat s jednotlivými soubory bez ohledu na jejich fyzické umístění.

Dočkáme se již také ukládání dat i obrazů celých systémů na cloudová úložiště a nových funkcí pro virtualizaci s neomezeným počtem migrací z hostitelského a do hostitelského počítače pomocí Backup & Recovery 11 Virtual Edition, dále tu je možnost použít jednoho agenta v hostiteli pro správu všech virtuálních počítačů hostitele najednou nebo souběžně zálohovat více virtuálních počítačů. A samozřejmě Acronis slibuje snadné ovládání.

Acronis Backup & Recovery 11 je již k dispozici v anglické verzi, přičemž verze Advanced Server přijde na 1058 euro a lokalizovaná přijde na trh začátkem září. Později pak přijde podpora pro Microsoft Exchange Server 2010 a Microsoft SQL Server.

Zdroj: TZ Acronis
reklama