www.svethardware.cz
>
>
>
>

Adaptér z USB 3.0 na DVI od I-O Data

Adaptér z USB 3.0 na DVI od I-O Data
, , aktualita
Společnost I-O Data využila technologii firmy DisplayLink a jejího výsledného čipu DL-3100 ke stvoření adaptéru USB-RGB3/D USB 3.0 to DVI, který dokáže připojit monitor vybavený rozhraním DVI k vysokorychlostnímu portu USB 3.0. Díky video...
K oblíbeným
reklama
Společnost I-O Data využila technologii firmy DisplayLink a jejího výsledného čipu DL-3100 ke stvoření adaptéru USB-RGB3/D USB 3.0 to DVI, který dokáže připojit monitor vybavený rozhraním DVI k vysokorychlostnímu portu USB 3.0.

Díky video kompresi DisplayLink 3.0 nám bude nabídnuto rozlišení až 2048 x 1152, nebo také již klasické 1920 x 1080 (1080p). To budeme moci využít především u moderních notebooků vybavených rozhraním USB 3.0, na něž si tak můžeme navěsit více monitorů, pokud to ovšem jejich hardware zvládne obsluhovat. Z tiskové zprávy se ale dozvíme, že adaptér USB-RGB3/D USB 3.0 to DVI svou roli zvládne i bez toho, že bychom museli obětovat výkon.

Problémy by neměly být ani při zobrazování HD videa, hraní her a zkrátka bohaté grafiky, včetně multikanálového audia. Žádné podrobnosti však nebyly zveřejněny, a přitom by se to hodilo zvláště s ohledem na ono audio.

Nakonec bylo uvedeno, že tato novinka je prozatím k dispozici v Japonsku za cenu v přepočtu 137 USD.

Zdroj: TZ I-O Data
reklama
Nejnovější články
ALMA spatřila materiál pro zrod exoměsíců u obrovské exoplanety ALMA spatřila materiál pro zrod exoměsíců u obrovské exoplanety
Přímá detekce samotných exoplanet stále není běžná záležitost a jen několik z tisíců se tako povedlo nalézt. A v případě PDS 70c platí nejen to, nově se dokonce objevil i formující se v rotujícím disku materiálu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
TSMC zvažuje stavbu továrny v Německu TSMC zvažuje stavbu továrny v Německu
Ještě donedávna platilo, že společnost TSMC reagovala odmítavě na lákání Evropské unie, ovšem nyní se přímo od jejího předsedy dozvídáme, že to může nakonec dopadnout jinak. TSMC totiž láká představa továrny v Německu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Form Energy postaví železito-kyslíkovou baterii s procesem reverzního reznutí Form Energy postaví železito-kyslíkovou baterii s procesem reverzního reznutí
S nárůstem podílu obnovitelných zdrojů na výrobě elektrické energie stoupá také potřeba řešit jejich nestálost. Společnost Form Energy má řešení v podobě železito-kyslíkových baterií. Levnějších a ekologičtějších.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Richard Branson a Jeff Bezos zatím nejsou astronauti: FAA změnila pravidla Richard Branson a Jeff Bezos zatím nejsou astronauti: FAA změnila pravidla
Federal Aviation Administration (FAA) změnila pravidla pro definici astronautů, a tak Richard Branson i Jeff Bezos a posádky jejich raket podle této novinky ještě nejsou astronauty. Jde o první změnu definice od roku 2004.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Fallback ve FidelityFX Super Resolution otestován: když není k dispozici FP16 Fallback ve FidelityFX Super Resolution otestován: když není k dispozici FP16
AMD vytvořilo svou technologii FidelityFX Super Resolution skutečně tak, aby mohla pracovat na co možná nejširším okruhu grafických čipů. Tomu odpovídá i to, že můžeme využít tzv. FP32 fallback, pokud není k dispozici nejvhodnější hardware.
Dnes, aktualita, Jan Vítek