reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

administratorek

Registrace: 21.12.2008
Komentářů: 48, score 0.1
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 13.1.2021 s hodnocením +5:
Podle mne máte pravdu.
Den souvisí s rotací země kolem své osy.
Rok souvisí s rotací země kolem slunce.

Tzn kvůli problémům s tím, že by se postupně ze dne stala noc ­(protože den by se každodenně posouval o nějakou tu milisekundu blíže k noci....­) musíme jednou za čas přidat ­(a dnes jsme zjistili že dokonce i ubrat­) nějakou tu sekundu.

Kvůli problémům s tím, že by se postupně z jara stala zima ­(protože jaro by se každý rok posouvalo o čtvrt dne blíže létu­) musíme jednou za čas přidat nějaký ten jeden den.

Je pravda že jak neřešená sekunda tak neřešený čtvrtden by ve výsledku nakonec posunul jaro blíže k létu, ale mnohem logičtějí patří téma k oběhu země kolem slunce, než k oběhu země kolem své osy.
Komentář z 7.3.2022 s hodnocením +4:
Předáno PČR
Komentář z 24.9.2021 s hodnocením +4:
Problém je, že těch hovadin kolem jsou tuny a stějne to lidi kupujou. A lidi dělají ceny.

Mobilní telefon v ceně ojetého auta? Notebook v ceně nového auta?
Jako fakt má něco o rozměrech 30x60cm cenu jako něco jiného co má rozměry 2,5x3,5m? Obojí je to nacpatné technologiema až po vrch...

Mobilní telefon, který je všechno jen né mobilní? Při odpojení od sítě ­(odnesení z domu­) vydrží funkční půl dne?
Zlatá mince ­- cena materiálu 10tis, tržní cena 100tis?

Praha 1x1m bytu = 100tis? 100m byt = 10mega?

Prostě každý jen věří tomu, že věci okolo mají nějakou hodnotu, kterou jim daný prodejce předkládá. To jestli ji skutečně má vždy dokáže až čas. Až popraskají všechny bubliny. Pak teprve zjistíte co máte ve skutečnosti v rukou.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 1.2.2022 s hodnocením -4:
Tak tenhle výkřik se mi líbí. Steam. Ten hnus co jsem nedokázal zkousnout už v době vzniku je tu najednou ten hodný. Já si pamatuju dobu, kdy stačilo koupit, stáhnout ­(legálně­) hru, a tu si z instalaček kdykoliv nainstalovat a hrát.
Pak najednou přišel steam, a starý dobrý svět bez závislosti byl najednou pryč. Najednou abych si mohl zahrát svoji oblíbenou legálne zakoupenou hru, musel jsem si do PC nainstalovat cosi... jakýsi špiclovací hnus. Steam. Bez něho se hra nespustila. Když jsem byl offline, hra se nespustila. Ve hře když jsem zmáčknul klávesovou zkratku, tak se najednou zjevilo jakési steam okno a cosi po mě chtělo. Sem tam probliklo nějaké šedé steam okno které kamsi poslalo info o tom, že jsem ve hře zdolal další metu.

Super. Asi se ten hnus někomu líbíl mi teda naprosto. Vůbec jsem nepochopil který blbec toto vymyslel.

Ale zpět k věci. Steam vzniknul proto, aby tahal zisky jak z hráčů tak z vývojářů. O linux nebo windows mu nikdy nešlo.

Linux pro ně začal být v podstatě zajímavý až ve chvíli, kdy začalo na veřejnost prosakovat, že by MS nejraději vytvořil taky svůj STORE. To se ve valve chytili za nos a spočítali si, že když bude mít MS svůj store s hrama, jaksi nebude potřebovat ten jejich.

Tehdy teprve se najednou začal starat o linux.

Takže si ty srdceryvné řeči o steamu milý pane, strčtě za klobouk. Za mě jsou obě firmy na nic. Jen jedna ale obhajuje svou existenci tím, že každý týden rozdá hru zdarma. Jaký přínos měla pro hráče ta druhá jsem dodneska nepochopil a nikdy nepochopím. ­(dnes ji beru na milost díky podpoře linuxu ­- tím si v mých očích konečně alespoň trochu napravila reputaci)
Komentář z 16.8.2021 s hodnocením -3:
Další mistr ­"nejde to­". Takových tu máme tuny na jednom hroznu...

Hledáme ­"trošku­" jiný přístup. Víme?

Já se s vámi klidně vsadím... Za 20 let budeme všichni jezdit ekologickými auty. Všichni si je budeme mít kde nabíjet ­/ plnit. Emise skleníkových plynů začnou postupně klesat k normálu ­(tak jako se to podařilo s ozónovou dírou­). A za sto let se možná zase budeme v Ostravě každou zimu brodit po kolena ve sněhu.

A víte proč? Protože letošní rok je bod zlomu. Konečně jde vidět úplně všude to, čím v minulosti vědci jen ­"strašili­". Všichni konečně na vlastní oči vidí a na vlastní těla cítí ty brutální vedra ­(v americe, v evropě, v Ásii­) záplavy, tornáda, požáry... a to si pište že ještě bude hůř. Od letošního roku už ale může globální oteplování ignorovat jen úplný vymatlanec. Politické změny teď budou mnohem rychlejší.
Komentář z 2.2.2022 s hodnocením -2:
Ach jo... je to marný, je to marný, je to marný.
Ano. Steam je super, skvělý, perfektní, nejlepší.

Já neumím číst přebaly, kradu hry a i když vlastním jen cd mechaniku, kupuju si dvdčka :­-­)

Naschle.