Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Adobe Creative Cloud na trhu

27.4.2012, Jan Vítek, aktualita
Adobe Creative Cloud na trhu
Společnost Adobe se pochlubila novinku v podobě Creative Cloud, která má změnit způsob poskytování jejích nástrojů a služeb. Ve zprávě je přímo označen za centrum pro vytváření, sdílení a šíření kreativních děl vycházející z modelu předplatného....
Společnost Adobe se pochlubila novinku v podobě Creative Cloud, která má změnit způsob poskytování jejích nástrojů a služeb. Ve zprávě je přímo označen za centrum pro vytváření, sdílení a šíření kreativních děl vycházející z modelu předplatného.

Uživatelé Creative Cloud budou moci na svůj počítač stáhnout a nainstalovat nové aplikace sady Adobe Creative Suite 6 a také Adobe Muse a Edge pro využití HTML5. Dále jsou podporovány i tablety a Photoshop Touch, přičemž je zajištěna synchronizace dat a jejich sdílení s dalšími uživateli. Dále bude možné vytvářet mobilní aplikace pro iOS a Android a připravovat, spravovat a hostovat webové stránky.

Dále předplatitelé získají možnost snadných aktualizací aplikací včetně nových funkcí, a to ještě před tím, než budou uvedeny v rámci aktualizace na novou hlavní verzi. Toto členství je vyjde na 59 euro měsíčně, pokud se tedy rozhodnou zaplatit hned celoroční předplatné (bez roční smlouvy za 88,50 euro). Pro vlastníky verzí CS3, CS4, CS5 a CS5.5 je připravena speciální nabídka za 36,89 euro měsíčně.

Creative Suite 6 obsahuje nové aplikace, jimž vévodí Photoshop CS6, jenž můžeme mimochodem akcelerovat pomocí mobilních Radeonů HD 7000M. Krom toho jsou tu také aplikace Adobe InDesign CS6, Adobe Illustrator CS6, Adobe Dreamweaver CS6, Adobe Premiere Pro CS6, Adobe After Effects CS6, Adobe Flash Professional CS6 atd. Více informací najdete na stránkách výrobce (viz zdroj).

Zdroj: TZ Adobe