www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Adobe Creative Cloud přinese i Photoshop na tablety

Adobe Creative Cloud přinese i Photoshop na tablety
, , aktualita
Společnost Adobe na na technologické konferenci MAX 2011 představila Adobe Creative Cloud, čili iniciativu, jež má představovat nový směr této společnosti. Hned jako první její výsledek byla představena sada aplikací Adobe Touch Apps určená...
K oblíbeným
reklama
Společnost Adobe na na technologické konferenci MAX 2011 představila Adobe Creative Cloud, čili iniciativu, jež má představovat nový směr této společnosti. Hned jako první její výsledek byla představena sada aplikací Adobe Touch Apps určená pro tablety a sem patří také online úložiště s kapacitou 20 GB. Podrobnosti o cenách firma ještě nezveřejnila.

Adobe Photoshop Touch nabídne hlavní funkce Photoshopu upravené na míru dotykovému ovládání u dnešních tabletů. Budeme moci pracovat s více vrstvami a provádět na nich úpravy, uplatňovat efekty nebo využívat nástroj Scribble pro výběr objektů. Dále tu bude i Refine Edge pro těžko označitelné objekty, tedy například vlasy a krom toho Adobe hovoří o integraci s Facebookem a funkcí Google Search pro vyhledávání, sdílení a prohlížení komentářů. Adobe Creative Cloud zase zajistí bezproblémové využití těch samých souborů na tabletu i hlavním počítači, abychom neměli potíže s jejich synchronizací.

Dále budou Touch Apps zahrnovat aplikace Collage, Debut, Ideas, Kuler a Proto.

Zdroj: TZ Adobe
reklama
Nejnovější články
Microsoft připravil podporu x86-64 pro Windows on ARM Microsoft připravil podporu x86-64 pro Windows on ARM
Microsoft dle Neowin připravuje podporu softwaru pro x86-64 na zařízeních označovaných jako Windows on ARM. Jde tak o již známé mobilní počítače, na nichž běží plnohodnotné Windows s příslušnými aplikacemi, ale ne na procesorech x86. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Výzkumníci využili 3D klimatické modely pro odhad obyvatelnosti planet Výzkumníci využili 3D klimatické modely pro odhad obyvatelnosti planet
Povědomí o tom, že v blízkém vesmíru je přítomnost planet ve hvězdných systémech zcela běžný jev, nám přinesl především vesmírný teleskop Kepler americké NASA. V mnoha ohledech se ale musíme spoléhat na odhady.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Google raději rozšířil úvodní nabídku her pro Stadia Google raději rozšířil úvodní nabídku her pro Stadia
Společnost Google zrovna nenadchla veřejnost úvodní nabídkou 12 her pro streamovací službu Stadia. Většinou to byly málo známé tituly a také se neobjevila vůbec žádná opravdová hlavní novinka, snad až na RDR2. Google ale na kritiku zareagoval. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD by mělo už na CES představit 2. generaci Navi RDNA AMD by mělo už na CES představit 2. generaci Navi RDNA
Na CES 2020 startující na začátku příštího roku by společnost AMD měla představit druhou generaci architektury RDNA, a tedy i nová silná GPU Navi. To ale pochopitelně neznamená, že ta nedlouho poté dorazí na trh.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
HP prozrazuje přicházející Radeon RX 5300 XT HP prozrazuje přicházející Radeon RX 5300 XT
Nyní už je jasné, že AMD začalo dodávat grafiky s čipy Navi 14, a to konkrétně Radeon RX 5500, přednostně společnosti Apple do jejích nových počítačů. Nyní nám ale půjde o grafiky RX 5300 XT, které jsou o stupeň slabší. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek