reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Aerocool GT-A: barevný middletower

29.7.2014, Jan Vítek, aktualita
Aerocool GT-A: barevný middletower
Společnost Aerocool si připravila novou skříň typu middletower s jednoduchým označením GT-A. Zaměřena je především na herní sestavy a mimo jiné nabídne i zabudovaný regulátor otáček ventilátorů.
Aerocool GT-A je tedy herní middletower, čemuž odpovídá jeho vzhled i výběr barev. Skříň bude k dispozici v černo-červeném a černo-bílém provedení a výrobce ji označuje za hi-end model s pozoruhodným designem a systémem chlazení. Nicméně model s cenou 68 a 70 euro (černo-bílá je trošku dražší) se můžeme zdráhat zařadit mezi hi-end, protože na trhu jsou i daleko dražší a lépe vybavené modely.

Do výbavy Aerocool GT-A patří vrchní dokovací stanice pro 2,5" i 3,5" zařízení, která je krytá plastovým panelem a pak tu máme také dva ovladače pro nastavení otáček stejného počtu ventilátorů. Ty budou nejspíše již z výroby napojeny na dva předinstalované ventilátory, které najdeme v základním balení. Obě barevné verze také přichází vybaveny bočním plexisklem.

Uvnitř skříně GT-A máme prostor pro základní desky ATX, Micro ATX a Mini ITX, pro karty je tu na šířku 310 mm místa a procesorový chladič může být vysoký maximálně 165 mm. Nechybí možnosti pro správu kabeláže, čili otvory v trayi základní desky a poutka pro upevnění kabelů. Přední panel a průduch pod pozicí zdroje mají omyvatelné prachové filtry a všechny pozice pro úložná zařízení jsou vybaveny bezšroubkovými mechanismy. Pro pevné disky jsou připraveny tři pozice, stejně jako pro SSD a mechaniky.

Dohromady se do této skříně vejde pět ventilátorů, přičemž dva 120mm jsou už umístěny v přední a zadní pozici. Oba se otáčí rychlostí 1200 RPM, tvoří 36,4 CFM průtoku vzduchu a hlučnost 26,5 dBA. Na předním panelu máme krom ovladačů otáček také jeden port USB 3.0, dva USB 2.0 a HD audio. Obě verze by již měly být k dispozici.
 
Zdroj: TZ Aerocool


reklama