reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

AiO Aspire U nabídnou nové dotykové rozhraní

8.11.2012, Jan Vítek, aktualita
AiO Aspire U nabídnou nové dotykové rozhraní
Acer si připravil nové počítače typu All in One, které mají poskytnout nové dotykové rozhraní. Jedné se o 23" Aspire 5600U a 27" Aspire 7600U, jejichž displeje mají jednak schopnost rozpoznat až 10 dotyků najednou a dále je využita také...
Acer si připravil nové počítače typu All in One, které mají poskytnout nové dotykové rozhraní. Jedné se o 23" Aspire 5600U a 27" Aspire 7600U, jejichž displeje mají jednak schopnost rozpoznat až 10 dotyků najednou a dále je využita také webová kamera pro rozpoznávání gest.

Acer se také zaměřil na design a když dnes tak frčí tenké konstrukce, pak jeho nové počítače mají tloušťku jen 35 mm, umožní přitom náklon v rozmezí 30 - 80 stupňů a díky průhlednému krytu mají vypadat, jako když se vznáší v prostoru. To ale už slibovaly jedny z prvních AiO od firmy MSI před řadou let.

Oba modely jsou vybaveny displejem s LED podsvícením a rozlišením Full HD, který je také obohacen o Acer Engine Color CineBoost pro optimální podání barev. Dále v nich najdeme mechaniku Blu-ray, TV tuner, čtečku karet, podporu montážních kitů VESA a vstup i výstup HDMI.

Aspore 7600U k tomu slibuje široké pozorovací úhly, což ukazuje na lepší displej než klasický TN a také má výhodu v technologii NFC (Near Field Communication). Oba počítače jsou založeny na procesorech Intel Core, neupřesněné samostatné grafické kartě a volitelně si můžeme zvolit namísto disku SSD. Využít také můžeme software AcerCloud pro uložení dat online a jejich sdílení.

Prodej začal již 26. října 2012, ale u nás dle Heureky je k dostání zatím 5600U s cenou kolem 30000 Kč. Vybaven je procesorem Core i5 a grafikou GeForce GT 630M, s níž díru do světa rozhodně neuděláme.

Zdroj: TZ Acer
reklama