www.svethardware.cz
>
>
>
>

Akasa uvádí malé pasivně chlazené skříně Newton pro NUC

Akasa uvádí malé pasivně chlazené skříně Newton pro NUC
, , aktualita
Společnost Akasa oficiálně vypustila na trh nové malinké skříně Newton V, které jsou určeny pro platformu Intel NUC, jež byla představena již před rokem. Založena je na základních deskách s rozměry pouze 100 x 100 mm, takže můžeme očekávat...
K oblíbeným
reklama
Společnost Akasa oficiálně vypustila na trh nové malinké skříně Newton V, které jsou určeny pro platformu Intel NUC, jež byla představena již před rokem. Založena je na základních deskách s rozměry pouze 100 x 100 mm, takže můžeme očekávat , že půjde o velmi malé počítače. Samotná skříň Newton V má rozměry 150 x 150 x 47 mm a váží 950 gramů. Měla by přitom zvládnout svou sestavu chladit pasivně.

Newton V je určen speciálně pro jeden model základní desky, a to Intel D53427RKE vybavený 17W procesorem Core i5-3427U se dvěma jádry. Je také kompatibilní s VESA držáky, má tři přední porty USB (z toho jeden USB 3.0), dva konektory pro antény bezdrátového rozhraní a také otvor pro zámky Kensington.

Nic víc jsme se prozatím nedozvěděli, a to ani cenu.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek