reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia
29.6.2020, Milan Šurkala, aktualita
Máme zde další aktualizaci od Microsoftu, která svým uživatelům dělá nepříjemné problémy. Tentokrát jde o nový Microsoft Edge s jádrem Chromium. Její instalace dokáže výrazně zpomalit PC i znemožnit práci s externími disky.
doriel (481) | 30.6.20207:51
Ozkoušel jsem, zhrozil jsem se a ne díky. Například oblíbené se zapínají na dvou místech ­(!­) ­- panel a záložky? Totálně nelogické, jen vykrádají cizí engine, protože sami na tak pokročilou věc nemají ­(myslím programátory MSFT­). Za dva roky Edge stejně odumře, stejně jako Cortana a jím podobné. Nechci, blokuju, nepoužíám! Mám chrome a Vivaldi. Jak je možné, že ostatní updaty zvládaj s bravurou a MSFT to tak hnojí? Otázkou času kdy opustím Windows úplně a zůstanu na Fedoře a iOSku.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
maiki (160) | 30.6.20207:04
Nesnasim pokud mi prohlizec nedrzi otevrene zalozky v pameti a znovu je pri ziskani fokusu nacita. Presne kvuli tomuto mam v Chrome plugin. Predtavte si mate rozectenou tabulku a po chvili se na ni vratite a on vam to refrehne zpet na prvni radek... A Edge? Ten mam ve Windows jen proto ze tam proste je...
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(1)
Bison (696) | 29.6.202023:56
porovnal som chrome a upravený chrome pre MS, mizerne optimalizovaný prehliadač, inak všetko rovnaké ako chrome, tým , že šetrí OP stáva sa hysterickým prehliadačom....chrome je naopak pokojný aj pri hysterickom prehliadaní stránok, teda presne naopak.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(1)
Juras (59) | 29.6.202022:41
Mě by zajímalo, proč i po aktualizaci na Edge Chromium zůstaly ve win10 i ty předchozí. Není divu, že dochází ke zpomalení. Ale zřejmě to nebude pro MS tak jednoduché, když ty staré prohlížeče jsou systémem prorostlé jak rakovina.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(2)  nízká(2)
pcmaker (262) | 29.6.202020:17
To jsou všechno bohapusté pomluvy. Náhodou, mně hodí aktualizace Edge chybovou hlášku ­"Při zjišťování aktualizací došlo k chybě: Tuto součást se nám nepovedlo vytvořit ­(kód chyby 3: 0x80004002 ­-­- system level­).­" a konečná. Takže jsem v klidu. ☺
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(1)
kra.l (109) | 29.6.202023:13
Blábole a já si říkal, že mě najednou jejich Edge, který bez povolení krade hesla ­(někoho se optá k inportu, ale většinou se nezeptá a hesla si prostě vezme.­) z Google chrome chodí nyní celí počítač příšerně a sít a internet je zabržděný. Žeby jim ty hesla nestačili a dělají si info o tom kdo má co kde na síti ?
Vypadá to, že jsem dotestoval a vrátím se ke chrome. Dalo se čekat, že láká na menší využití paměti než Chrome ale jak do Edge přibalí spousty kravin bude na tom ještě hůř. I pokud chybu opraví už nyní žere mnohem víc ram.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(3)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste (vpravo nahoře). Pokud nemáte profil, zaregistrujte se pro využívání dalších funkcí.