www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Alienware představuje herní počítač X51

Alienware představuje herní počítač X51
, , aktualita
Po měsíci od uvedení počítače Aurora si Alienware přichystal nový herní počítač X51, který je však o mnoho menší. I tak ale disponuje výkonnými komponenty, základní deskou formátu micro-ATX a je určen pro hraní nejnovějších her. Vzhledově...
K oblíbeným
reklama
Po měsíci od uvedení počítače Aurora si Alienware přichystal nový herní počítač X51, který je však o mnoho menší. I tak ale disponuje výkonnými komponenty, základní deskou formátu micro-ATX a je určen pro hraní nejnovějších her. Vzhledově si je velmi podobný s modelem Aurora a je jej možné používat vertikálně i horizontálně.
Přítomen je procesor Intel Sandy Bridge a to buďto Core i3, Core i5 nebo Core i7 a standardně 4 GB RAM, přičemž maximálně může být použito 8 GB. Dále je zde 1 TB úložného prostoru ve formě pevného disku pracujícího na 7 200 RPM a slotová DVD vypalovací mechanika. Ta může být volitelně nahrazena Blu-ray kombo mechanikou.
Tento počítač má nijak nezmenšenou grafickou kartu NVIDIA GT 545 s 1 GB GDDR5 paměti, nicméně dokoupit je možné výkonnější kartu GT 555. Nakonec je zde 240W nebo 330W napájecí zdroj, gigabitový Ethernet, čip Wi-Fi 802.11n, 7.1kanálový zvukový čip, dva porty USB 3.0, výstup HDMI 1.4 a dva konektory S/PDIF.

Osvětlení této skříně je možné ovládat prostřednictvím programu Alienware Command Center. Alienware oznámil, že se tento počítač bude prodávat za cenu začínající na €546 (u nás od března).

Zdroj: Softpedia.com
reklama
Nejnovější články
Samsung investuje 11 miliard dolarů do panelů QD-OLED Samsung investuje 11 miliard dolarů do panelů QD-OLED
Panely typu OLED se bohužel doposud navzdory očekávání před řadou let moc nerozšířily a nevypadá to, že by to brzy mělo být lepší. Nicméně v případě panelů QD-OLED by to mohlo být lepší, ale o co jde?
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Larian zastavuje práci na Divinity: Fallen Heroes, na co se soustředí? Larian zastavuje práci na Divinity: Fallen Heroes, na co se soustředí?
Larian Studios můžeme vidět jako novodobé Black Isle a právě i díky němu je žánr cRPG stále živý a zdravý. Nicméně to si asi nebudou myslet lidé, kteří čekali na Divinity: Fallen Heroes chystané už na příští měsíc.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Threadripper 3000: jak se budou jmenovat a které lze očekávat? Threadripper 3000: jak se budou jmenovat a které lze očekávat?
Dle nejnovějších informací můžeme soudit, že AMD se s nástupem Threadripperů třetí generace možná odhodlá udělat tlustou čáru mezi ní a předchozími dvěma. Nyní se můžeme zaměřit na jednotlivé modely. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Specifikace PCI Express Gen 6.0 mají být dokončeny v roce 2021 Specifikace PCI Express Gen 6.0 mají být dokončeny v roce 2021
Vývoj rozhraní PCI Express v posledních letech znatelně nabral na obrátkách a vypadá to, že ty ani v příštích letech jen tak neklesnou. Však tu ještě pořádně ani nemáme PCI Express 4.0 a už se pomalu chystá verze 6.0. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Internet Archive nově nabízí 2500 klasických her pro DOS Internet Archive nově nabízí 2500 klasických her pro DOS
Internet Archive právě do své nabídky zařadil velké potěšení pro příznivce klasických her pro DOS. Přímo v prohlížeči si jich můžeme zahrát na 2.500 a ve většině případů jsou k dispozici i manuály. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře