reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Alienware představuje herní počítač X51

, , aktualita
Alienware představuje herní počítač X51
Po měsíci od uvedení počítače Aurora si Alienware přichystal nový herní počítač X51, který je však o mnoho menší. I tak ale disponuje výkonnými komponenty, základní deskou formátu micro-ATX a je určen pro hraní nejnovějších her. Vzhledově...
Alienware představuje herní počítač X51
Po měsíci od uvedení počítače Aurora si Alienware přichystal nový herní počítač X51, který je však o mnoho menší. I tak ale disponuje výkonnými komponenty, základní deskou formátu micro-ATX a je určen pro hraní nejnovějších her. Vzhledově si je velmi podobný s modelem Aurora a je jej možné používat vertikálně i horizontálně.
Přítomen je procesor Intel Sandy Bridge a to buďto Core i3, Core i5 nebo Core i7 a standardně 4 GB RAM, přičemž maximálně může být použito 8 GB. Dále je zde 1 TB úložného prostoru ve formě pevného disku pracujícího na 7 200 RPM a slotová DVD vypalovací mechanika. Ta může být volitelně nahrazena Blu-ray kombo mechanikou.
Tento počítač má nijak nezmenšenou grafickou kartu NVIDIA GT 545 s 1 GB GDDR5 paměti, nicméně dokoupit je možné výkonnější kartu GT 555. Nakonec je zde 240W nebo 330W napájecí zdroj, gigabitový Ethernet, čip Wi-Fi 802.11n, 7.1kanálový zvukový čip, dva porty USB 3.0, výstup HDMI 1.4 a dva konektory S/PDIF.

Osvětlení této skříně je možné ovládat prostřednictvím programu Alienware Command Center. Alienware oznámil, že se tento počítač bude prodávat za cenu začínající na €546 (u nás od března).

Zdroj: Softpedia.com
reklama
reklama
reklama