reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Alienware představuje MP3 přehrávač

, , aktualita
Alienware představuje MP3 přehrávač
Dodavatel moderně (až mírně futuristicky) vypadajících počítačových sestav, notebooků, USB zařízení a serverů se rozhodl, že vypustí vlastní MP3 přehrávač. Zařízení se bude jmenovat CE-IV (Close Encounters-Fourth Kind) a bude k dostání v...
Alienware představuje MP3 přehrávač
Dodavatel moderně (až mírně futuristicky) vypadajících počítačových sestav, notebooků, USB zařízení a serverů se rozhodl, že vypustí vlastní MP3 přehrávač. Zařízení se bude jmenovat CE-IV (Close Encounters-Fourth Kind) a bude k dostání v 512MB a 1GB variantě. Doposud se však neví, jaká paměti bude přehrávač podporovat. Přehrávač bude obsahovat FM rádio, paměťový slot pro další Flash paměť a LCD displej zobrazující právě přehrávané skladby a ostatní informace. Společnost nezapomenula zahrnout Digital Rights Management pro stahování hudby z legálních stránek.

Zařízení se bude dodávat spolu s šum-redukujícími sluchátky. Velice zajímavý doplněk je jakýsi Alienware HUB, do kterého bude možno přehrávač vložit. A světe div se, opět s mírně mimozemským vzhledem, který podporuje i logo firmy. Jedná se v podstatě o zvukovou soustavu obsahující dva stereo reproduktory, subwoofer a bude poskytovat výkon 30W RMS. HUB je vybaven jackem pro sluchátka a nabízí tři způsoby napájení: AC/DC/baterie. Cena není doposud známá. Datum vypuštění je plánováno na říjen, aby firma využila předvánoční nákupní horečky.

Zdroje: www.theinquirer.net, www.xbitlabs.com
reklama
reklama
reklama