Amazon zrušil MMO hru Lord of the Rings, nedohodl se s Tencentem

Amazon zrušil MMO hru Lord of the Rings, nedohodl se s Tencentem
, , aktualita
Amazon Game Studios zrušilo další hru. Tentokrát je to online hra na motivy Pána prstenů. Problémem je herní studio Athlon Games, ke kterému má nyní Amazon velmi složitou cestu přes nového vlastníka, firmu Tencent.
K oblíbeným
reklama
V roce 2019 se Amazon Game Studios dohodlo s Athlon Games na vývoji free-to-play MMO hry Lord of the Rings. Bohužel to vypadá, že Lord of the Rings je dalším zrušeným titulem Amazonu. Studio Athlon Games totiž vlastní společnost Leyou, a tu koncem loňského roku koupil čínský Tencent. S tím také přišla změna názoru a požadavků, přičemž se Amazon s Tencentem nedohodl a ve vývoji hry tak nelze pokračovat. Hry se tak nedočkáme, alespoň ne pod křídly Amazonu.
 
Lord of the Rings
ilustrační obrázek, autor: Peter J. Yost, CC BY-SA 4.0, přes Wikimedia Commons
 
Tato hra měla svým dějem zapadat do doby před dějem Pána prstenů a Hobita tak, aby nemohla kolidovat s dějem knih J.R.R. Tolkiena a filmů. Na druhou stranu to nevypadá, že by se změna na poli her měla jakkoli dotknout připravovaného seriálu Amazonu na podobné motivy, který má být tak drahým seriálem, že má dokonce překonat i Jacksonovu filmovou trilogii. Ta vyšla na 300 milionů dolarů, přičemž u seriálu se hovoří o 465 milionech.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NVIDIA GeForce NOW v květnu přidá kopu her včetně Alan Wake NVIDIA GeForce NOW v květnu přidá kopu her včetně Alan Wake
Více než kopu her, přesněji 61 titulů se NVIDIA chystá během tohoto měsíce přidat do nabídky služby GeForce NOW. Ta se tak neustále rozšiřuje o další podporované hry, mezi něž brzy přibyde Alan Wake či Call of Juarez: Gunslinger. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Windows 10 brzy dostanou aktualizaci pro odinstalování Flashe Windows 10 brzy dostanou aktualizaci pro odinstalování Flashe
Ještě jeden hřebíček do rakve pro Adobe Flash si letos v létě připraví Microsoft, který bude v rámci chystané aktualizace vyžadovat jeho kompletní odstranění ze systému. Mnohé už to ale nemusí zajímat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Breakthrough Listen už naslouchal 60 milionům systémů, nenašel zatím nic Breakthrough Listen už naslouchal 60 milionům systémů, nenašel zatím nic
Projekt Breakthrough Listen před několika lety převzal štafetu snad hledání mimozemské inteligence a zatím dokázal naslouchat už více než 60 hvězdným systémům, a to zatím neúspěšně. To ale samozřejmě neznamená, že v nich není inteligentní život. 
Včera, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
Lisa Su se bude na Computexu věnovat především serverovému hardwaru Lisa Su se bude na Computexu věnovat především serverovému hardwaru
Šéfka společnosti AMD, Lisa Su, dostane svou keynote na letošním Computexu a v této prezentaci se bude věnovat hlavnímu tématu v podobě "High-Performance Computing Ecosystem". Čili prostě serverovému hardwaru.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
IBM Research vyrobilo své první 2nm čipy s tranzistory GAA IBM Research vyrobilo své první 2nm čipy s tranzistory GAA
IBM Research se pochlubila jedním ze svých prvních waferů zpracovaných pomocí 2nm procesu a ačkoliv to nebylo výslovně uvedeno, je naprosto zřejmé, že tu jsou použity tranzistory typu GAA - Gate All Around. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář