www.svethardware.cz
>
>
>

AMD chce propustit až 30 procent zaměstnanců

AMD chce propustit až 30 procent zaměstnanců
, , aktualita
Na začátku tohoto měsíce se objevily spekulace, dle nichž by firma AMD měla po roce opět masivně propouštět zaměstnance. Nyní se tyto informace zpřesňují, a to zcela jistě k velké nelibosti zaměstnanců AMD, kterých by mělo v nejbližší době...
K oblíbeným
reklama
Na začátku tohoto měsíce se objevily spekulace, dle nichž by firma AMD měla po roce opět masivně propouštět zaměstnance. Nyní se tyto informace zpřesňují, a to zcela jistě k velké nelibosti zaměstnanců AMD, kterých by mělo v nejbližší době odejít ne "pouhý" 1000, ale až 3300, čili 30 procent celkového počtu.

Odnést by to měli především zaměstnanci v oblasti inženýrství a prodejů, kteří byli před rokem ušetřeni vlny propouštění představené pod zajímavým názvem Project WIN.

AMD by mělo dle očekávání oficiálně oznámit nové propouštění společně se svými čtvrtletními finančními výsledky, tedy už někdy v tomto týdnu. CEO Rory Read si k celé akci měl přizvat konzultanty z firem McKinsey & Company a BCG, aby mu pomohli s celým procesem. McKinsey si vezme na starost propouštění a BCG zase pomůže s novou strategií do budoucna.

Zdroj: All Things D
reklama
Nejnovější články
Jack Dorsey draží první tweet, zatím bylo přihozeno na 2,5 mil. USD Jack Dorsey draží první tweet, zatím bylo přihozeno na 2,5 mil. USD
Zakladatel Twitteru, Jack Dorsey, draží první tweet na světě z roku 2006. Nabízen je jako tzv. non-fungible token (NFT), což je koncept prodeje digitálních děl, který je v poslední době velmi populární.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
ICON už vyrábí domy pomocí 3D tisku i v Texasu ICON už vyrábí domy pomocí 3D tisku i v Texasu
Společnost ICON začala pro amerického developera 3Strands stavět domy pomocí 3D tisku. Ty by měly být bezpečnější, být odolnější vůči požáru a jiným přírodním živlům. Po Mexiku tak jde o druhý velký projekt.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
SK Hynix začíná se sériovou výrobou LPDDR5 s 18 GB pro Asus SK Hynix začíná se sériovou výrobou LPDDR5 s 18 GB pro Asus
Telefony s Androidem mají poslední dobou takové množství operační paměti RAM, že by se za to nemuselo stydět ani solidní PC. SK Hynix nyní začalo sériovou výrobu 18GB setů pamětí LPDDR5 pro telefony Asus ROG Phone.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku
Těžko uvěřitelný případ se měl odehrát ve Vietnamu. Muž si chtěl koupit herní konzoli, ale jeho manželka s tím nesouhlasila. Svůj nový PS5 proto vydával za Wi-Fi router. Dokonce jej nechal nainstalovat zaměstnancem v uniformě telefonní společnosti.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry
Už dobře víme, že na konec letošního roku si Blizzard chystá remasterovanou verzi hry Diablo II: Resurrected. Ta ale bude také poslední takovou hrou a do budoucna se Blizzard chce věnovat vývoji nových her.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře