www.svethardware.cz
>
>
>
>

AMD k vybraným APU přihodí SimCity zdarma

AMD k vybraným APU přihodí SimCity zdarma
, , aktualita
Společnosti AMD se zřejmě vyplácí nabízet herní tituly zdarma ke svému hardwaru, neboť svou akci Never Settle rozšiřuje na APU. Dříve přitom tato akce platila pouze pro vybrané grafické karty a akuálně tedy platí to, co říká dřívější zpráva....
K oblíbeným
reklama
Společnosti AMD se zřejmě vyplácí nabízet herní tituly zdarma ke svému hardwaru, neboť svou akci Never Settle rozšiřuje na APU. Dříve přitom tato akce platila pouze pro vybrané grafické karty a akuálně tedy platí to, co říká dřívější zpráva.

Nyní tedy nově jde o procesory, přesněji tedy APU s výkonnou integrovanou grafikou. AMD však nebude k nim dodávat stejné tituly jako ke kartám, čili nový Crysis, Bioshock, Far Cry či Tomb Raider, protože ty jsou přeci jen dost náročné. Namísto toho zákazník dostane hru SimCity, kterou byl dle jednoho slidu měl velmi slušně rozpohybovat i A8-5600K.

Nová akce firmy AMD se konkrétně bude týkat čipů A10-5800K, A10-5700, A8-5600K a A8-5500, přičemž samotná hra se prodává za 60 USD a my ji můžeme získat společně s procesory v ceně 80 až 130 USD (respektive dostaneme klíč pro její stažení z Internetu). Firma také samozřejmě nemohla zapomenout na srovnání výkonu grafiky a procesorových jader v A8-5600K s podobně cenově postavenou konkurencí od Intelu, a to i v kooperaci s low-endovou grafikou NVIDIA.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna
Na Mezinárodní vesmírnou stanici by měl zanedlouho zamířit Starliner - kosmická loď od společnosti Boeing, která by po získání certifikace měla sloužit jako dopravní prostředek pro astronauty.
31.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková12 komentářů
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková5 komentářů
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
30.7.2021, článek, Jan Vítek3 komentáře
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů