reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia
27.1.2014, Jan Vítek, aktualita
Společnost AMD se rozpovídala o svých chystaných APU, která mají zaútočit především na moderní Atomy od firmy Intel. Zatím není jasné, kdy se Mullins a Beema objeví na trhu, ovšem o jejich konkurenceschopnosti AMD nemá pochyby.
Veyron (57) | 27.1.201422:27
Konečne môžem ­"papierové­" spotreby u AMD a Intelu priamo porovnávať, keďže Intel nikdy neuvádzal rovnaké TDP ako AMD, ale skôr také niečo čo v článku označujete ako ­"SDP­".
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Wolfsteen (16) | 27.1.201410:14
Ne že bych AMD nedržel palce, konkurence je vždy potřeba, ale už dlouhou dobu jsou jejich procesory ve výkonu na jádro a ve výkonu na watt hodně za Intelem. A ani tyto nové procesory Intelu nezatopí. AMD se srovnává se současnými Bay­-Traily. Ale všichni víme, že Intel letos uvede jejich nástupce a bude zase o krok před AMD.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(0)
Petroman (119) | 27.1.201417:40
No hlavně by to chtělo ty... no ty... ty zařízení s nimi. Si jako Intel i AMD můžou vyrábět třeba fúzní reaktory do mobilů, ale když to nikdo nedá do produktů, tak je to pěkný jenom na papíře. A v tom si Intel i AMD můžou plácnout. Což také může značit, že ty procesory moc nikdo nechce. K čemu. Na práci pomalé. Na mobilní zařízení moc žravé. A fakt vím, o čem mluvím. A je fuk, kolik si kdo udělá benchmarků. Prostě není trh.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(2)  nízká(0)
kapa (148) | 27.1.20149:30
zase iba marketingovy žvást ­"že grafický výkon těchto APU je až 2,5x vyšší oproti ­"srovnatelným procesorům Bay Trail­", přičemž výpočetní výkon procesorových jader byl oproti předchozím generacím podstatně zvýšen­" ano, grafiku povedia aku super maju a o procesore v porovnani s konkurenciou howbes, takze ja to rozumiem takto, grafika lepšia, procesor horší... , najdoležitejšia bude aj tak spotreba...
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(2)  nízká(0)
šarik. (58) | 27.1.201417:54
Zrovna to mám na mysli pane kolego a už jsme se o tom spolu bavili.
­"AMD pak mluví o tom, že grafický výkon těchto APU je až 2,5x vyšší oproti ­"srovnatelným procesorům Bay Trail­"
až zpráva bude znít ­"AMD pak mluví o tom, že PROCESOROVÝ výkon těchto APU je až 2,5x vyšší oproti ­"srovnatelným procesorům Bay Trail­" tak snad jejich tiskové prohlášení bude mít smysl.
Mě ­(a valné části BFU­) je naprosto ukradený výkon grafiky. Já potřebuji procesorový výkon a na zobrazení mi stačí ULA ze ZX Spectra.

OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(0)
kapa (148) | 27.1.201420:19
Ano, presne..., AMD by mala prehodnotiť tie svoje CPU výkony a hlavne ­"vyváženosť ­" APU, lebo potom z toho vychádzajú veľké predražené kusy kremíka s výkonom ani ryba, ani rak a s nepresvedčivou spotrebou....
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(3)  nízká(1)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste (vpravo nahoře). Pokud nemáte profil, zaregistrujte se pro využívání dalších funkcí.