www.svethardware.cz
>
>
>
>

AMD zveřejnilo 9 videí propagujících Ryzen

AMD zveřejnilo 9 videí propagujících Ryzen
, , aktualita
Ale na to nejdůležitější stále čekáme, a sice na informace o výkonu, ceně a dostupnosti na trhu. Můžeme se však podívat na celkem devět nových videí, s nimiž přišla samotná společnost AMD. Na co se můžeme podívat?
K oblíbeným
reklama
Jedná se stále o dozvuky události AMD New Horizon, na níž byly představeny v akci procesory Ryzen, ale také grafické karty s čipy Vega. Už dříve jsme se mohli podívat na celé hodinové video, které ukazuje nejdůležitější události, jež se staly na akci New Horizon. Jde o následující materiál:


Před několika hodinami také AMD uploadovalo na YouTube nová krátká videa představující procesory Ryzen a věci, které jsou s nimi spojeny. Díky nim se tak můžete v několika minutách dozvědět klíčové informace o novinkách, jako je třeba video encoding Ryzen Handbrake nebo také demo Ryzen Blender. Dále se AMD věnuje schopnostem procesorů Ryzen se vypořádat s VR a smíšenou realityou, jejich použití v pracovních stanicích4K gamingu a obecně eSports. Celý playlist s novými materiály najdete zde.


A nakonec se můžeme podívat na video, v němž AMD ukazuje své nejnovější procesory v akci s nejnovější grafikou, takže nejde o nic jiného než o Ryzen v socketu AM4 a Vega v podobě jedné výkonné sestavy, která slibuje velice slušný výkon.


Mluví se o více než 60 FPS při rozlišení 4K ve hře Star Wars Battlefront Rogue One. AMD tak zařazuje další stupeň ve své marketingové mašině, jejíž aktivita oproti minulým letům citelně vzrostla. Už by ale opravdu bylo na čase, abychom se dozvěděli něco bližšího a hlavně oficiálního o výkonu, cenách a dostupnosti nových produktů, ale to pochopitelně až po Silvestru, neboť již za několik dní se ponoříme do vánoční letargie.

Zdroj: Hexus.net

reklama
Nejnovější články
Pirate Bay spouští streamovací službu BayStream na torrentech Pirate Bay spouští streamovací službu BayStream na torrentech
Nechvalně známá stránka The Pirate Bay se pouští do nových pirátských vod. Zavádí totiž streamovací službu BayStream, která bude umožňovat rovnou streamovat videa sdílená na torrentových sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Toshiba uvádí 4TB a 6TB pevné disky P300 Toshiba uvádí 4TB a 6TB pevné disky P300
Toshiba nadále vyrábí pevné disky a nyní rozšiřuje nabídku 3,5" modelů P300 o vyšší kapacity 4 TB a 6 TB. Ty budou mít nově dvoustupňový pohon a zdvojnásobila se také kapacita vyrovnávacího bufferu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
NICER pomohl vytvořit první mapu neutronové hvězdy s nečekaným závěrem NICER pomohl vytvořit první mapu neutronové hvězdy s nečekaným závěrem
NICER jako Neutron star Interior Composition Explorer má studium neutronových hvězd přímo v názvu a právě toto zařízení americké NASA nám poskytlo první mapu či detailní pohled na jeden z takových objektů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Člověk vs. AI: v závodech dronů vyhrává stále člověk Člověk vs. AI: v závodech dronů vyhrává stále člověk
Drone Racing League (DRL) dosud pořádala závody v ovládání dronů pro lidské závodníky. Letos se ale mezi účastníky mohla dostat poprvé také umělá inteligence. Prozatím se jí nepodařilo vyhrát.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
WD: 24TB a větší disky už běžně využijí energeticky podpořený zápis dat WD: 24TB a větší disky už běžně využijí energeticky podpořený zápis dat
Společnost Western Digital máme v případě technologií pro energetický podpořený zápis dat spojenou především s MAMR. Ta se ale trošku překvapivě zatím ještě nepoužije, nicméně od 24TB modelů by to mělo být jiné. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře