www.svethardware.cz
>
>
>
>

AMD zveřejnilo 9 videí propagujících Ryzen

AMD zveřejnilo 9 videí propagujících Ryzen
, , aktualita
Ale na to nejdůležitější stále čekáme, a sice na informace o výkonu, ceně a dostupnosti na trhu. Můžeme se však podívat na celkem devět nových videí, s nimiž přišla samotná společnost AMD. Na co se můžeme podívat?
K oblíbeným
reklama
Jedná se stále o dozvuky události AMD New Horizon, na níž byly představeny v akci procesory Ryzen, ale také grafické karty s čipy Vega. Už dříve jsme se mohli podívat na celé hodinové video, které ukazuje nejdůležitější události, jež se staly na akci New Horizon. Jde o následující materiál:


Před několika hodinami také AMD uploadovalo na YouTube nová krátká videa představující procesory Ryzen a věci, které jsou s nimi spojeny. Díky nim se tak můžete v několika minutách dozvědět klíčové informace o novinkách, jako je třeba video encoding Ryzen Handbrake nebo také demo Ryzen Blender. Dále se AMD věnuje schopnostem procesorů Ryzen se vypořádat s VR a smíšenou realityou, jejich použití v pracovních stanicích4K gamingu a obecně eSports. Celý playlist s novými materiály najdete zde.


A nakonec se můžeme podívat na video, v němž AMD ukazuje své nejnovější procesory v akci s nejnovější grafikou, takže nejde o nic jiného než o Ryzen v socketu AM4 a Vega v podobě jedné výkonné sestavy, která slibuje velice slušný výkon.


Mluví se o více než 60 FPS při rozlišení 4K ve hře Star Wars Battlefront Rogue One. AMD tak zařazuje další stupeň ve své marketingové mašině, jejíž aktivita oproti minulým letům citelně vzrostla. Už by ale opravdu bylo na čase, abychom se dozvěděli něco bližšího a hlavně oficiálního o výkonu, cenách a dostupnosti nových produktů, ale to pochopitelně až po Silvestru, neboť již za několik dní se ponoříme do vánoční letargie.

Zdroj: Hexus.net

reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková