www.svethardware.cz
>
>
>
>

Antec Nineteen Hundred: vysoká skříň pro náročné uživatele

Antec Nineteen Hundred: vysoká skříň pro náročné uživatele
, , aktualita
Známý výrobce počítačových skříní Antec si připravil nový model Nineteen Hundred, který tak už dle svého názvu patří mezi herní skříně. Jde o velmi vysokou skříň určenou pro výkonné sestavy s mnoha pevnými disky a velkou základní deskou.
K oblíbeným
reklama
Nová skříň Antec Nineteen Hundred tak není určena pro většinu sestav, však nemá smysl si koupit takto velkou skříň a provozovat v ní počítač se dvěma disky založený na základní desce ATX. Nineteen Hundred totiž zvládne ubytovat dokonce až 12 pevných disků plus dvě SSD a velkou základní desku formátu SSI CEB nebo plnohodnotné E-ATX. Na druhou stranu podporuje i Mini-ITX, ale takovou desku by si do této skříně nenainstalovat duševně zdravý člověk.

Její design je jednoduchý a využívá barevné detaily, a to buď v zelené nebo červené barvě. Jde o průduchy v čele skříně, silikonové podložky v diskových šuplících a záslepky karet, což se velmi podobá tomu, co nabízí u svých skříní Fractal Design.

V bočnici má tato skříň čiré plexi, jehož velikost víceméně odpovídá prostoru vyhrazenému základní desce. Díky tomu si můžeme udělat obrázek o tom, jak je tato skříň velká. Pokud byste raději znali přesné rozměry, pak ty jsou 696 x 223,6 x 555 mm (V x Š x H). Hmotnost uvedena nebyla, ale vzhledem k okolnostem musíme počítat s tím, že bude vysoko přes 10 kg.

O chlazení se zde postará šest 120mm ventilátorů s ložisky FDB (Fluid Dynamic Bearing), která slibují tichý provoz a dlouhou životnost. Tři jsou umístěny vepředu, dva nahoře a jeden vzadu, přičemž další dvě 120mm pozice jsou na diskové šachtě.

Grafické karty zde mohou mít délku až 330 mm a procesorový chladič může mít na výšku až 175 mm. Přední panel pak nese čtyři porty USB 3.0, dva USB 2.0 a audio konektory. Specialitkou této skříně jsou také dvě pozice pro ATX zdroj. Jednu můžete jasně vidět zcela dole a druhá je pak umístěna za přepážkou nahoře, čili hned pod červenými záslepkami.

Antec Nineteen Hundred dorazí do evropských obchodů již brzo, a to s doporučenou cenou 284 euro.

Zdroj: TZ Antec
reklama
Nejnovější články
Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů
A výsledná částka může být ještě mnohem vyšší, neboť VLSI žaluje firmu Intel ve více státech, přičemž ten se pochopitelně brání a chystá se odvolat. O co konkrétně v tomto případu ovšem jde a které patenty měly být porušeny?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek