www.svethardware.cz
>
>
>
>

Antec Nineteen Hundred: vysoká skříň pro náročné uživatele

Antec Nineteen Hundred: vysoká skříň pro náročné uživatele
, , aktualita
Známý výrobce počítačových skříní Antec si připravil nový model Nineteen Hundred, který tak už dle svého názvu patří mezi herní skříně. Jde o velmi vysokou skříň určenou pro výkonné sestavy s mnoha pevnými disky a velkou základní deskou.
K oblíbeným
reklama
Nová skříň Antec Nineteen Hundred tak není určena pro většinu sestav, však nemá smysl si koupit takto velkou skříň a provozovat v ní počítač se dvěma disky založený na základní desce ATX. Nineteen Hundred totiž zvládne ubytovat dokonce až 12 pevných disků plus dvě SSD a velkou základní desku formátu SSI CEB nebo plnohodnotné E-ATX. Na druhou stranu podporuje i Mini-ITX, ale takovou desku by si do této skříně nenainstalovat duševně zdravý člověk.

Její design je jednoduchý a využívá barevné detaily, a to buď v zelené nebo červené barvě. Jde o průduchy v čele skříně, silikonové podložky v diskových šuplících a záslepky karet, což se velmi podobá tomu, co nabízí u svých skříní Fractal Design.

V bočnici má tato skříň čiré plexi, jehož velikost víceméně odpovídá prostoru vyhrazenému základní desce. Díky tomu si můžeme udělat obrázek o tom, jak je tato skříň velká. Pokud byste raději znali přesné rozměry, pak ty jsou 696 x 223,6 x 555 mm (V x Š x H). Hmotnost uvedena nebyla, ale vzhledem k okolnostem musíme počítat s tím, že bude vysoko přes 10 kg.

O chlazení se zde postará šest 120mm ventilátorů s ložisky FDB (Fluid Dynamic Bearing), která slibují tichý provoz a dlouhou životnost. Tři jsou umístěny vepředu, dva nahoře a jeden vzadu, přičemž další dvě 120mm pozice jsou na diskové šachtě.

Grafické karty zde mohou mít délku až 330 mm a procesorový chladič může mít na výšku až 175 mm. Přední panel pak nese čtyři porty USB 3.0, dva USB 2.0 a audio konektory. Specialitkou této skříně jsou také dvě pozice pro ATX zdroj. Jednu můžete jasně vidět zcela dole a druhá je pak umístěna za přepážkou nahoře, čili hned pod červenými záslepkami.

Antec Nineteen Hundred dorazí do evropských obchodů již brzo, a to s doporučenou cenou 284 euro.

Zdroj: TZ Antec
reklama
Nejnovější články
SK Hynix začne letos s masovou produkcí DDR5, do budoucna chystá DDR5-8400 SK Hynix začne letos s masovou produkcí DDR5, do budoucna chystá DDR5-8400
Společnost SK Hynix pohovořila více o svých modulech DDR5. Ty by chtěla masově vyrábět už letos a počítá se s opravdu velmi vysokými rychlostmi. V plánu jsou do budoucna čipy podporující až DDR5-8400.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci? Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci?
Intel vypustil na trh hlavní rodinu mobilních procesorů generace Comet Lake, která nám může napovědět i to, co nás čeká od desktopových modelů. Comet Lake-H nabídnou až osm jader na taktu stoupajícím k 5,3 GHz. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus
Vedle Dynamic Boost tu máme i další technologickou novinku od NVIDIE, a sice Advanced Optimus. V podstatě lze říci, že jde o spojení technologií G-Sync a Optimus, čili že synchronizace bude už konečně fungovat se zapnutým Optimem. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost
Společnosti NVIDIA a AMD mívají pozoruhodně podobné nápady, co se týče technologií, což se ukazuje i nyní. NVIDIA Dynamic Boost je totiž obdoba technologie SmarShift, kterou AMD představilo v rámci Ryzen Mobile 4000. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou
Amazon už dříve avizoval, že přinejmenším do 5. dubna bude při naskladňování a odesílání zboží upřednostňovat to, co lidé v dnešní době nezbytně potřebují a do toho patří třeba i toaletní papír. Hardware má menší prioritu, což trápí nejen výrobce.
Včera, aktualita, Jan Vítek