www.svethardware.cz
>
>
>
>

Antec oficiálně představuje levné zdroje VP350 a VP450

Antec oficiálně představuje levné zdroje VP350 a VP450
, , aktualita
Společnost Antec si připravila dva nové zdroje určené pro nenáročné uživatele. Jedná se o přírůstky do řady Basiq, a to VP350 (350W) a VP450 (450W). Oba modely splňují specifikace standardu ATX12V v2.3 a mají dvě +12V větve. Oba zdroje jsou...
K oblíbeným
reklama
Společnost Antec si připravila dva nové zdroje určené pro nenáročné uživatele. Jedná se o přírůstky do řady Basiq, a to VP350 (350W) a VP450 (450W). Oba modely splňují specifikace standardu ATX12V v2.3 a mají dvě +12V větve.Oba zdroje jsou také chlazeny 120mm ventilátory, ovšem výkonnější model má lepší mřížku vyrobenou z drátů, zatímco slabší pouze vyražený rošt. Chráněny jsou proti nadproudu, přepětí, nadměrné zátěži a zkratu, což je zaštítěno dvouletou zárukou.V Evropě Antec přichází s verzemi VP350(P), VP450(P) a navíc také s 550W modelem VP550(P), který bude mít v podstatě ty samé specifikace jako ostatní. Jejich ceny byly stanoveny na 45, 52 a 69 euro.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci? Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci?
Intel vypustil na trh hlavní rodinu mobilních procesorů generace Comet Lake, která nám může napovědět i to, co nás čeká od desktopových modelů. Comet Lake-H nabídnou až osm jader na taktu stoupajícím k 5,3 GHz. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus
Vedle Dynamic Boost tu máme i další technologickou novinku od NVIDIE, a sice Advanced Optimus. V podstatě lze říci, že jde o spojení technologií G-Sync a Optimus, čili že synchronizace bude už konečně fungovat se zapnutým Optimem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost
Společnosti NVIDIA a AMD mívají pozoruhodně podobné nápady, co se týče technologií, což se ukazuje i nyní. NVIDIA Dynamic Boost je totiž obdoba technologie SmarShift, kterou AMD představilo v rámci Ryzen Mobile 4000. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou
Amazon už dříve avizoval, že přinejmenším do 5. dubna bude při naskladňování a odesílání zboží upřednostňovat to, co lidé v dnešní době nezbytně potřebují a do toho patří třeba i toaletní papír. Hardware má menší prioritu, což trápí nejen výrobce.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová
Společnost SpaceX by již tento rok měla létat s astronauty na palubě své kosmické lodi Crew Dragon k ISS. Kromě květnové mise Demo-2 je na tento rok naplánovaná i mise dalších astronautů k ISS, k nim by se měla připojit i Shannon Walkerová. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková