www.svethardware.cz
>
>
>
>

Antec Performance One P180, pěkně navržená skříň

Antec Performance One P180, pěkně navržená skříň
, , aktualita
Občas zabrouzdáme v novinkách i do jiných oblastí jako jsou počítačové skříně. Mezi zajímavé novinky patří skříň od u nás prozatím neznámé firmy Antec v podání modelu Performance One P180. Skříň vychází ze standardu ATX a oproti konkurenci...
K oblíbeným
reklama
Občas zabrouzdáme v novinkách i do jiných oblastí jako jsou počítačové skříně. Mezi zajímavé novinky patří skříň od u nás prozatím neznámé firmy Antec v podání modelu Performance One P180.
Skříň vychází ze standardu ATX a oproti konkurenci přináší nový pohled na koncepci chlazení. Základ skříně lze vybavit 3 větráčky o rozměrech 120mm z čehož dva jsou v oblasti procesoru a jeden větráček se nachází u zdroje a boxu na pevné disky. Čtvrtý chladič lze osadit do přední části skříně pro snazší přísun vzduchu. Chlazení nevynechává ani grafickou kartu, kde lze instalovat 80mm podpůrný větrák.
Tělo skříně je vyrobeno z 0.8mm silného železného plechu, zatímco přední strana je z dvouvrstvého hliníku, mezi vrstvami se nachází slabá vrstva plastu pro tlumení hluku. Na předním panelu zároveň naleznete USB a FireWire konektory, chybět nemohou ani audio jacky. V předu jsou 4 pozice pro 5.25“ zařízení plus jedna 3.5“ pozice. Uvnitř skříně je dalších 6 pozic pro disky 3.5“.

Skříň dosahuje rozměrů 541 x 506 x 206 mm s váhou 14 kg. Cena je docela příjemných $170, samozřejmě bez zdroje, což je v porovnání s konkurencí průměr.

Zdroj: http://www.antec.com/
reklama
Nejnovější články
Objevila se nikdy nevydaná hra SimRefinery od Maxisu Objevila se nikdy nevydaná hra SimRefinery od Maxisu
Maxis má na svědomí známé herní pecky jako např. SimCity. V 90. letech byla ve vývoji ale i další "hra" SimRefinery, která se teprve teď objevila volně na Internetu. Bezmála 30 let nedokončenou hru si nyní můžete zahrát i v prohlížeči.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
EA přináší někdejší exkluzivity z Originu na Steam EA přináší někdejší exkluzivity z Originu na Steam
Společnost Electronic Arts se rozhodla ještě více prohloubit spolupráci s Valve a její platformou Steam. Už dříve se odhodlala na ní nabídnout svůj úspěšný titul Jedi: Fallen Order a nyní přišla řada i na starší exkluzivity platformy Origin. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
ASRock si chystá celou řadu desek s AMD A520 ASRock si chystá celou řadu desek s AMD A520
Ukazuje se, že možná ještě do nástupu letošního podzimu se opravdu dočkáme od AMD dalšího nového čipsetu po desky s paticí AM4, a to A520. Ten se již několikrát objevil a nyní i v záznamech EEC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
LG 38WN95C-W: 38" širokoúhlý a dobře vybavený Nano IPS LG 38WN95C-W: 38" širokoúhlý a dobře vybavený Nano IPS
Společnost LG zařazuje do své nabídky 38palcový herní monitor 38WN95C-W, který za oficiální cenu 1600 USD nabídne zajímavé vlastnosti. Můžeme jej označit za rychlý panel, který slibuje navíc i kvalitní zobrazení. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Microsoft začne na všechna PC s Windows 10 rozesílat nový chromiový Edge Microsoft začne na všechna PC s Windows 10 rozesílat nový chromiový Edge
Čas klasického prohlížeče Microsoft Edge založeného na původním enginu se nachýlil. Microsoft se rozhodl, že začne na všechna PC se systémem Windows 10 postupně instalovat novou verzi Edge, která je založena na Chromiu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek7 komentářů