www.svethardware.cz
>
>
>
>

Antec uvádí herní skříň Three Hundred Two

Antec uvádí herní skříň Three Hundred Two
, , aktualita
Společnost Antec pokračuje v počtech a uvádí na trh nový model skříně spadající do Gaming Series, a to Three Hundred Two (považujme jej za následovníka modelu Three Hundred - recenze). Tento model tak má klást důraz na kvalitní chlazení,...
K oblíbeným
reklama
Společnost Antec pokračuje v počtech a uvádí na trh nový model skříně spadající do Gaming Series, a to Three Hundred Two (považujme jej za následovníka modelu Three Hundred - recenze). Tento model tak má klást důraz na kvalitní chlazení, k čemuž využívá perforované čelo, dva ventilátory TwoCool, další čtyři volitelné a dokonce opět přichází do módy ventilátor v pravé bočnici pro odvětrávání prostoru pod základní deskou, jaký využije i nový Gelid DarkForce (chystáme test).

Antec Three Hundred Two nabídne osm slotů pro karty, které mohou být dlouhé až 318 mm, chladič procesoru může mít na výšku až 170 mm a dále nebudou chybět prachové filtry (vepředu a pod zdrojem), systém pro správu kabeláže a 3 cm prostoru za trayem základní desky.

Pro mechaniky jsou připraveny tři pozice, pak dvě pro 2,5" SSD a šest pro 3,5" disky. Podporované formáty základních desek jsou ATX, micro ATX, Mini-ITX a na předním panelu najdeme dva porty USB 3.0 a dva audio.

Celkové rozměry skříně jsou 513 x 229 x 471 mm (V x Š x H) a hmotnost 6,9 kg. Antec Three Hundred Two již proudí do distribuční sítě a bude se prodávat za 80 USD.

Zdroj: TZ Antec
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková