www.svethardware.cz
>
>
>
>

Antec uvádí herní skříň Three Hundred Two

Antec uvádí herní skříň Three Hundred Two
, , aktualita
Společnost Antec pokračuje v počtech a uvádí na trh nový model skříně spadající do Gaming Series, a to Three Hundred Two (považujme jej za následovníka modelu Three Hundred - recenze). Tento model tak má klást důraz na kvalitní chlazení,...
K oblíbeným
reklama
Společnost Antec pokračuje v počtech a uvádí na trh nový model skříně spadající do Gaming Series, a to Three Hundred Two (považujme jej za následovníka modelu Three Hundred - recenze). Tento model tak má klást důraz na kvalitní chlazení, k čemuž využívá perforované čelo, dva ventilátory TwoCool, další čtyři volitelné a dokonce opět přichází do módy ventilátor v pravé bočnici pro odvětrávání prostoru pod základní deskou, jaký využije i nový Gelid DarkForce (chystáme test).

Antec Three Hundred Two nabídne osm slotů pro karty, které mohou být dlouhé až 318 mm, chladič procesoru může mít na výšku až 170 mm a dále nebudou chybět prachové filtry (vepředu a pod zdrojem), systém pro správu kabeláže a 3 cm prostoru za trayem základní desky.

Pro mechaniky jsou připraveny tři pozice, pak dvě pro 2,5" SSD a šest pro 3,5" disky. Podporované formáty základních desek jsou ATX, micro ATX, Mini-ITX a na předním panelu najdeme dva porty USB 3.0 a dva audio.

Celkové rozměry skříně jsou 513 x 229 x 471 mm (V x Š x H) a hmotnost 6,9 kg. Antec Three Hundred Two již proudí do distribuční sítě a bude se prodávat za 80 USD.

Zdroj: TZ Antec
reklama
Nejnovější články
Routery D-Link a Linksys napadají hackeři, nutí k instalaci programu o COVID-19 Routery D-Link a Linksys napadají hackeři, nutí k instalaci programu o COVID-19
V posledním týdnu vzrostl počet napadených routerů, které útočníci přesměrují na jiný server DNS. Uživatelé jsou potom při prohlížení internetu vyzváni, aby si nainstalovali program s informacemi o koronaviru od WHO, který ovšem obsahuje malware.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Update KB4535996 má už další problém, online aplikace ztrácí internet Update KB4535996 má už další problém, online aplikace ztrácí internet
Aktualizace KB4535996 operačního systému Microsoft Windows 10 plní stránky Světa hardware už poněkolikáté. Tentokrát se zjistilo, že kritickým online aplikacím pro produktivitu může vypadávat internetové připojení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
V Tokiu vyvinuli nehořlavý elektrolyt pro Li-Ion baterie s vyšším napětím V Tokiu vyvinuli nehořlavý elektrolyt pro Li-Ion baterie s vyšším napětím
Vědci na University of Tokyo jsou jedněmi z mnoha, kteří také pracují na vylepšení lithiových článku. V jejich případě zapracovali na novém nehořlavém elektrolytu, který navíc dovolí dosáhnout vyšších napětí.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Xiaomi uvádí cenově dostupný router s Wi-Fi 6 Xiaomi uvádí cenově dostupný router s Wi-Fi 6
Xiaomi přinese svůj Mi AIoT Router AX3600 na evropské trhy. Tento model se vyznačuje podporou nového standardu Wi-Fi 6 (neboli 802.11ax) v kombinaci se sympatickou cenou. Odhalen byl také ještě levnější Mi AIoT Router AC2350.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Windows 10 trápí další problém, týká se aktualizace KB4541335 Windows 10 trápí další problém, týká se aktualizace KB4541335
Microsoft tento týden vydal volitelnou aktualizaci, která ovšem řadě uživatelů přidělala vrásky na čele. Pokud se nesetkali s komplikacemi hned během instalace, objevily se problémy mnohdy krátce po ní.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik4 komentáře