www.svethardware.cz
>
>
>
>

Antec uvádí herní skříň Three Hundred Two

Antec uvádí herní skříň Three Hundred Two
, , aktualita
Společnost Antec pokračuje v počtech a uvádí na trh nový model skříně spadající do Gaming Series, a to Three Hundred Two (považujme jej za následovníka modelu Three Hundred - recenze). Tento model tak má klást důraz na kvalitní chlazení,...
K oblíbeným
reklama
Společnost Antec pokračuje v počtech a uvádí na trh nový model skříně spadající do Gaming Series, a to Three Hundred Two (považujme jej za následovníka modelu Three Hundred - recenze). Tento model tak má klást důraz na kvalitní chlazení, k čemuž využívá perforované čelo, dva ventilátory TwoCool, další čtyři volitelné a dokonce opět přichází do módy ventilátor v pravé bočnici pro odvětrávání prostoru pod základní deskou, jaký využije i nový Gelid DarkForce (chystáme test).

Antec Three Hundred Two nabídne osm slotů pro karty, které mohou být dlouhé až 318 mm, chladič procesoru může mít na výšku až 170 mm a dále nebudou chybět prachové filtry (vepředu a pod zdrojem), systém pro správu kabeláže a 3 cm prostoru za trayem základní desky.

Pro mechaniky jsou připraveny tři pozice, pak dvě pro 2,5" SSD a šest pro 3,5" disky. Podporované formáty základních desek jsou ATX, micro ATX, Mini-ITX a na předním panelu najdeme dva porty USB 3.0 a dva audio.

Celkové rozměry skříně jsou 513 x 229 x 471 mm (V x Š x H) a hmotnost 6,9 kg. Antec Three Hundred Two již proudí do distribuční sítě a bude se prodávat za 80 USD.

Zdroj: TZ Antec
reklama
Nejnovější články
Google Stadia je tu, máme zde nadšení i zklamání Google Stadia je tu, máme zde nadšení i zklamání
Očekávaná streamovací herní platforma Google Stadia je konečně zde. Na internetu se už objevují první zkušenosti a jak se dalo čekat, najdeme zde pozitivní překvapení i negativní komentáře na chybějící vlastnosti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Asus uvedl PCE-AX3000, PCIe Wi-Fi síťovku s 3000 Mbps Asus uvedl PCE-AX3000, PCIe Wi-Fi síťovku s 3000 Mbps
Pokud chcete, aby váš desktop využíval nejrychlejší Wi-Fi 6 (802.11ax), budete muset patrně sáhnout po adekvátní síťové kartě. Takovou představuje společnost Asus. Její model PCE-AX3000 Wi-Fi 6 podporuje s rychlostí až 3 Gbps.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Ryzen 9 3950X na levných a drahých deskách: jaký mají vliv na výkon? Ryzen 9 3950X na levných a drahých deskách: jaký mají vliv na výkon?
Server TechSpot provedl test s procesorem Ryzen 9 3950X, který byl otestován na různých deskách s čipsety X570 a především pak s B450. Ty můžeme brát jako minimum pro takový procesor, ale to ovlivní jeho výkon? 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
V USA se vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger V USA se vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger
V New Jersey se u čerpací stanice Wawa vznítila rychlonabíječka Tesla Supercharger. To není úplně běžné, neboť dosud se při nabíjení obvykle vznítily elektromobily, ale ne nabíječky. Naštěstí se nic vážného nestalo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Valve chystá nový Half-Life, odhalí jej ve čtvrtek Valve chystá nový Half-Life, odhalí jej ve čtvrtek
Mnozí už ani nedoufali, že by společnost Valve vyslyšela prosby a nářky volající po pokračování série Half-Life. Nyní ale mohou zase trnout nad tím, co se z této nadlouho přerušené série stane.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře