www.svethardware.cz
>
>
>
>

Antec uvádí herní skříň Three Hundred Two

Antec uvádí herní skříň Three Hundred Two
, , aktualita
Společnost Antec pokračuje v počtech a uvádí na trh nový model skříně spadající do Gaming Series, a to Three Hundred Two (považujme jej za následovníka modelu Three Hundred - recenze). Tento model tak má klást důraz na kvalitní chlazení,...
K oblíbeným
reklama
Společnost Antec pokračuje v počtech a uvádí na trh nový model skříně spadající do Gaming Series, a to Three Hundred Two (považujme jej za následovníka modelu Three Hundred - recenze). Tento model tak má klást důraz na kvalitní chlazení, k čemuž využívá perforované čelo, dva ventilátory TwoCool, další čtyři volitelné a dokonce opět přichází do módy ventilátor v pravé bočnici pro odvětrávání prostoru pod základní deskou, jaký využije i nový Gelid DarkForce (chystáme test).

Antec Three Hundred Two nabídne osm slotů pro karty, které mohou být dlouhé až 318 mm, chladič procesoru může mít na výšku až 170 mm a dále nebudou chybět prachové filtry (vepředu a pod zdrojem), systém pro správu kabeláže a 3 cm prostoru za trayem základní desky.

Pro mechaniky jsou připraveny tři pozice, pak dvě pro 2,5" SSD a šest pro 3,5" disky. Podporované formáty základních desek jsou ATX, micro ATX, Mini-ITX a na předním panelu najdeme dva porty USB 3.0 a dva audio.

Celkové rozměry skříně jsou 513 x 229 x 471 mm (V x Š x H) a hmotnost 6,9 kg. Antec Three Hundred Two již proudí do distribuční sítě a bude se prodávat za 80 USD.

Zdroj: TZ Antec
reklama
Nejnovější články
Toshiba uvádí 4TB a 6TB pevné disky P300 Toshiba uvádí 4TB a 6TB pevné disky P300
Toshiba nadále vyrábí pevné disky a nyní rozšiřuje nabídku 3,5" modelů P300 o vyšší kapacity 4 TB a 6 TB. Ty budou mít nově dvoustupňový pohon a zdvojnásobila se také kapacita vyrovnávacího bufferu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NICER pomohl vytvořit první mapu neutronové hvězdy s nečekaným závěrem NICER pomohl vytvořit první mapu neutronové hvězdy s nečekaným závěrem
NICER jako Neutron star Interior Composition Explorer má studium neutronových hvězd přímo v názvu a právě toto zařízení americké NASA nám poskytlo první mapu či detailní pohled na jeden z takových objektů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Člověk vs. AI: v závodech dronů vyhrává stále člověk Člověk vs. AI: v závodech dronů vyhrává stále člověk
Drone Racing League (DRL) dosud pořádala závody v ovládání dronů pro lidské závodníky. Letos se ale mezi účastníky mohla dostat poprvé také umělá inteligence. Prozatím se jí nepodařilo vyhrát.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
WD: 24TB a větší disky už běžně využijí energeticky podpořený zápis dat WD: 24TB a větší disky už běžně využijí energeticky podpořený zápis dat
Společnost Western Digital máme v případě technologií pro energetický podpořený zápis dat spojenou především s MAMR. Ta se ale trošku překvapivě zatím ještě nepoužije, nicméně od 24TB modelů by to mělo být jiné. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Může mít Mléčná dráha dvě supermasivní černé díry? Může mít Mléčná dráha dvě supermasivní černé díry?
Dle běžně uváděných informací má naše galaxie jednu supermasivní černou díru zvanou Sagittarius A* (SgrA*) s hmotností kolem 4 milionů Sluncí. Nejsou ale přece jen nakonec tyto díry dvě?
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře