Antec uvádí vodní chladič Kühler H2O 920e

Antec uvádí vodní chladič Kühler H2O 920e
, , aktualita
Společnost Antec, známý výrobce počítačových skříní, si připravila nový model kompaktního vodního chladiče s označením Kühler H2O 920e. Ten má vzhledově velmi blízko k produktům vyráběným společnosti Asetek (od ní odebírá chladiče také například...
K oblíbeným
reklama
Společnost Antec, známý výrobce počítačových skříní, si připravila nový model kompaktního vodního chladiče s označením Kühler H2O 920e. Ten má vzhledově velmi blízko k produktům vyráběným společnosti Asetek (od ní odebírá chladiče také například Corsair - např. recenzovaný H70), takže je dost dobře možné, že i tato novinka má původ ve zmíněné firmě.

Kühler H2O 920e má blízko k modelu H20 920, ovšem nabízí silnější ventilátory osázené po obou stranách radiátoru, přičemž chladicí médium má zde mít také silnější tlak, což ukazuje na výkonnější vodní pumpu. Ta bude stejně jako jinde součástí vodního bloku pro procesor. Písmeno "e" tedy bude znamenat enhanced.

Rozměry bloku s pumpou jsou 70 x 70 x 25, přičemž montáž je možná na sockety LGA2011, LGA1155, AM3+ a FM1 (plus ostatní podobné), radiátor bez ventilátorů má rozměry 120 x 49 x 151 mm a patří na něj dva 120 x 120 x 25mm kousky. Ty dokáží pracovat až na 2400 RPM při průtoku 110 CFM. Připraveny jsou zde také senzory, které se dají využít k monitorování a regulaci výkonu.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
SK Hynix začne letos s masovou produkcí DDR5, do budoucna chystá DDR5-8400 SK Hynix začne letos s masovou produkcí DDR5, do budoucna chystá DDR5-8400
Společnost SK Hynix pohovořila více o svých modulech DDR5. Ty by chtěla masově vyrábět už letos a počítá se s opravdu velmi vysokými rychlostmi. V plánu jsou do budoucna čipy podporující až DDR5-8400.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci? Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci?
Intel vypustil na trh hlavní rodinu mobilních procesorů generace Comet Lake, která nám může napovědět i to, co nás čeká od desktopových modelů. Comet Lake-H nabídnou až osm jader na taktu stoupajícím k 5,3 GHz. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus
Vedle Dynamic Boost tu máme i další technologickou novinku od NVIDIE, a sice Advanced Optimus. V podstatě lze říci, že jde o spojení technologií G-Sync a Optimus, čili že synchronizace bude už konečně fungovat se zapnutým Optimem. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost
Společnosti NVIDIA a AMD mívají pozoruhodně podobné nápady, co se týče technologií, což se ukazuje i nyní. NVIDIA Dynamic Boost je totiž obdoba technologie SmarShift, kterou AMD představilo v rámci Ryzen Mobile 4000. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou
Amazon už dříve avizoval, že přinejmenším do 5. dubna bude při naskladňování a odesílání zboží upřednostňovat to, co lidé v dnešní době nezbytně potřebují a do toho patří třeba i toaletní papír. Hardware má menší prioritu, což trápí nejen výrobce.
Včera, aktualita, Jan Vítek