www.svethardware.cz
>
>
>
>

Antec zařadil do nabídky "odolnou" skříň GX700

Antec zařadil do nabídky "odolnou" skříň GX700
, , aktualita
Společnost Antec přichází na trh se skříní GX700, kterou označuje za odolnou, za čímž by mohlo stát použití oceli na výrobu vnitřních částí předního panelu, čili záslepek mechanikových pozic s kovovými zámky a roštu předních ventilátorů....
K oblíbeným
reklama
Společnost Antec přichází na trh se skříní GX700, kterou označuje za odolnou, za čímž by mohlo stát použití oceli na výrobu vnitřních částí předního panelu, čili záslepek mechanikových pozic s kovovými zámky a roštu předních ventilátorů. Jinak se ale jedná o klasickou skříň typu Middle Tower, v níž je prostor pro až 29,5 cm dlouhé grafické karty.

Celkové rozměry této skříně jsou 500 x 200 x 450 mm (V x Š x H) a hmotnost však pouze 6,3 kg. S tou odolností to tedy asi nebude tak horké, protože takováto hmotnost vypovídá o použití nejspíše jen 0,6mm plechu.


Pro mechaniky tu jinak máme čtyři pozice a pro disky či SSD pět pozic. Chlazení zajistí dva vrchní 140mm ventilátory vyměnitelné za 240 mm dlouhý radiátor vodního chlazení, pak dva volitelné přední 120mm ventilátory, jeden zadní 120mm model a pak tu je pozice pro boční ventilátor. Na předním panelu jsou po dvou USB 2.0 a 3.0 a i když to nebylo uvedeno, nejspíše také audio konektory.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci? Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci?
Intel vypustil na trh hlavní rodinu mobilních procesorů generace Comet Lake, která nám může napovědět i to, co nás čeká od desktopových modelů. Comet Lake-H nabídnou až osm jader na taktu stoupajícím k 5,3 GHz. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus
Vedle Dynamic Boost tu máme i další technologickou novinku od NVIDIE, a sice Advanced Optimus. V podstatě lze říci, že jde o spojení technologií G-Sync a Optimus, čili že synchronizace bude už konečně fungovat se zapnutým Optimem. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost
Společnosti NVIDIA a AMD mívají pozoruhodně podobné nápady, co se týče technologií, což se ukazuje i nyní. NVIDIA Dynamic Boost je totiž obdoba technologie SmarShift, kterou AMD představilo v rámci Ryzen Mobile 4000. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou
Amazon už dříve avizoval, že přinejmenším do 5. dubna bude při naskladňování a odesílání zboží upřednostňovat to, co lidé v dnešní době nezbytně potřebují a do toho patří třeba i toaletní papír. Hardware má menší prioritu, což trápí nejen výrobce.
Včera, aktualita, Jan Vítek
K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová
Společnost SpaceX by již tento rok měla létat s astronauty na palubě své kosmické lodi Crew Dragon k ISS. Kromě květnové mise Demo-2 je na tento rok naplánovaná i mise dalších astronautů k ISS, k nim by se měla připojit i Shannon Walkerová. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková