www.svethardware.cz
>
>
>
>

AOC a F. A. Porsche uvádí monitory PDS

AOC a F. A. Porsche uvádí monitory PDS
, , aktualita
Společnost AOC se spoojila se studiem F. A. Porsche, aby přinesla na trh novou řadu designových monitorů řady PDS. Prozatím jde jen o dva modely, a to 24" AOC PDS241 a pak tu je 27" AOC PDS271. Co nám nabízí?
K oblíbeným
reklama
Pokud se řekne designový hardware, pak to často znamená, že danému designu ustoupila funkčnost, což se dá v podstatě říci i o monitorech AOC řady PDS, na nichž pracovalo také Studio F. A. Porsche.

Co nás k tomu vede? Stačí se podívat na subtilní stojan, z nějž směrem dozadu vede černý kabel, na nějž je napojena malá cihlička, do níž se bude zapojovat napájecí kabel a pak už je tu pouze jeden vstupní port, a to HDMI. Čili zapomeňte na nabídku více vstupů, USB hub, či zvukové konektory. Máte tu jedno HDMI a to musí stačit. Vedle toho je i zřejmé, že stojan nám co do flexibility nabídne jediné, a sice možnost naklopení monitoru.

24" AOC PDS241 a 27" AOC PDS271 mají jinak společnou výbavu, a to technologii AH-IPS a rozlišení 1920 x 1080, přičemž AOC slibuje kvalitní barvy díky jisté technologii SuperColor WCG. Ta má zajistit stoprocentní pokrytí prostoru sRGB a 90procentní pokrytí NTSC. Vedle toho tu máme už obvyklé funkce Low Blue Light technology a Flicker-Free šetřící oči.

I veškeré ostatní hlavní specifikace jsou stejné, a to maximální jas 250 cd/m2, kontrast 1000:1, pozorovací úhly 178 ° v obou směrech a typická odezva 4 ms. Oba modely budou na trhu od června tohoto roku, a to za doporučených 219 eur za PDS241 a 249 eur za PDS271.

Zdroj: TZ AOC
reklama
Nejnovější články
John Carmack omezí Oculus, chce vyvíjet AI srovnatelnou s člověkem John Carmack omezí Oculus, chce vyvíjet AI srovnatelnou s člověkem
John Carmack, muž, který stojí za legendárními hrami Doom a Quake, se v posledních letech soustředil na vývoj virtuální reality pro Oculus. Toho chce ale nechat, hodlá totiž vyvinout obecnou AI se schopnostmi učení srovnatelnou s člověkem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Age of Empires IV: Mongolové útočí na Angličany Age of Empires IV: Mongolové útočí na Angličany
Microsoft ohlásil vývoj titulu Age of Empires IV už před více než dvěma roky, ale dosud toho bylo k vidění jen velice málo. Nyní se ale můžeme mrknout na video, které ukazuje především to, jak bude vypadat prostředí této hry. 
Včera, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
AMD představuje procesor Ryzen 5 3500, ale ne pro volný prodej AMD představuje procesor Ryzen 5 3500, ale ne pro volný prodej
Recenzemi nového procesoru Ryzen 9 3950X je zastíněna zpráva o tom, že AMD vypustilo do světa model Ryzen 5 3500, o který by ale jistě mělo zájem daleko více zákazníků. Samostatně si jej ale nekoupíme. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Curiosity na Marsu detekoval nevysvětlené nárůsty koncentrace kyslíku Curiosity na Marsu detekoval nevysvětlené nárůsty koncentrace kyslíku
Už dlouho se mluví o metanu na Marsu jako o plynu, který by mohl být tvořen životem, ale stejně tak dobře i geologickými procesy. Nyní jde ale o měnící se koncentraci kyslíku, která zaměstnává hlavy v NASA. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Xboxové novinky: xCloud, Halo: Reach, Wasteland 3 a další Xboxové novinky: xCloud, Halo: Reach, Wasteland 3 a další
Microsoft na události X019 představil řadu novinek, na něž se nyní podíváme. Jsou tu hry od Obsidian a Rare, novinky pro Project xCloud, Halo: Reach, multiplayerové hry od Obsidian i Ninja Theory a také Wasteland 3. 
Včera, aktualita, Jan Vítek