reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

AOC chystá nové monitory na CeBIT

28.1.2013, Jan Vítek, aktualita
AOC chystá nové monitory na CeBIT
Sotva odezněl první velký veletrh tohoto roku, čili CES 2013, už se začíná mluvit o jarním CeBITu, který se bude jako obyčejně konat v Hannoveru, a to od 5. do 9. března. Společnost AOC na něm představí své nové monitory, na něž se nyní...
Sotva odezněl první velký veletrh tohoto roku, čili CES 2013, už se začíná mluvit o jarním CeBITu, který se bude jako obyčejně konat v Hannoveru, a to od 5. do 9. března. Společnost AOC na něm představí své nové monitory, na něž se nyní zběžně podíváme. Zatím totiž výrobce neuvedl žádné podrobnosti, ale spíše jen to hlavní.
AOC q2963Pm


Prvním představeným se stal AOC q2963Pm, což je 29" monitor s poměrem stran 21:9, díky čemuž je vhodný především pro sledování širokoúhlých filmů s podobným poměrem stran. Dle výrobce se však bude také hodin pro práci v kanceláři, kde nabídne rozlišení 2560 x 1080 na svém panelu AH-IPS. Nebude tak problém zobrazit dva i více dokumentů vedle sebe.
AOC i2360Phu


Pak tu máme herní monitor AOC g2460Phu s úhlopříčkou 24", rozlišením Full HD a krátkou odezvou 1 ms. Očekávat tedy můžeme obrazovku typu TN a k tomu také čtyři porty USB ve vestavěném hubu a dále čtveřice rozhraní D-Sub, HDMI, DVI a DisplayPort.

Monitor i2360Phu je označen za kancelářský ergonomický model, takže má tedy stavitelný stojan a k tomu nabídne 23" obrazovku IPS, USB hub a také certifikace EPEAT Gold či TCO 5.0. AOC i2369Vm je také 23" IPS, u nějž byla zmíněna pouze podpora technologie MHL.

Zdroj: TZ AOC
reklama
reklama