www.svethardware.cz
>
>
>

AOC g2460Pg: rychlé herní LCD s NVIDIA G-Sync

AOC g2460Pg: rychlé herní LCD s NVIDIA G-Sync
, , aktualita
Společnost AOC si připravila nový herní monitor nabízející 24" obrazovku, která má dle očekávání rozlišení Full HD jako naprostá většina herních monitorů. Jde ale o rychlé LCD, které je navíc vybaveno technologií G-Sync.
K oblíbeným
reklama
AOC g2460Pg je tedy vybaveno 24" obrazovkou a asi nikoho nepřekvapí, že jde o panel typu TN. Jeho chloubou je technologie NVIDIA G-Sync pro eliminaci trhání pomocí hardwarové synchronizace výstupu grafické karty s monitorem. Krom toho nabídne také obnovovací frekvenci 144 Hz a dobu odezvy 1 ms, takže výsledkem má být ostrý obraz i při rychlých scénách.

Dále nám tento monitor nabídne typický kontrast 1000:1, jas 350 cd/m2, pozorovací úhly 170 a 160 stupňů horizontálně a vertikálně, zmíněnou odezvu 1 ms a do jeho výbavy patří také rozhraní DisplayPort. Specifikace ale překvapivě udávají, že krom DisplayPortu tu už není žádné další obrazové rozhraní, čili žádný D-Sub, DVI nebo HDMI. AOC ale nezapomněl na stojan, který umožní nastavit výšku (až o 130 mm), natočit obrazovku, naklopit ho v rozmezí -5 až 22° a pak tu jsou také dva porty rozhraní USB 2.0 a tři porty USB 3.0.

Monitor také má v nabídce inteligentní eko režim a software e-Saver, které nám pomohou šetřit energií a získal certifikáty Energy Star 6.0 a TCO 6.0. I s tříletou zárukou bude k dispozici za doporučenou cenu 11460 Kč včetně DPH.

Zdroj: TZ AOC
reklama
Nejnovější články
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD
Americký prezident Joe Biden se už dříve zaměřil na celosvětový problém s nedostatečnou kapacitou produkce počítačových čipů, který ohrožuje řadu dalších odvětví. Nařídil tak podrobné přezkoumání stavu průmyslu a dodavatelských řetězců. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů