www.svethardware.cz
>
>
>

AOC g2460Pg: rychlé herní LCD s NVIDIA G-Sync

AOC g2460Pg: rychlé herní LCD s NVIDIA G-Sync
, , aktualita
Společnost AOC si připravila nový herní monitor nabízející 24" obrazovku, která má dle očekávání rozlišení Full HD jako naprostá většina herních monitorů. Jde ale o rychlé LCD, které je navíc vybaveno technologií G-Sync.
K oblíbeným
reklama
AOC g2460Pg je tedy vybaveno 24" obrazovkou a asi nikoho nepřekvapí, že jde o panel typu TN. Jeho chloubou je technologie NVIDIA G-Sync pro eliminaci trhání pomocí hardwarové synchronizace výstupu grafické karty s monitorem. Krom toho nabídne také obnovovací frekvenci 144 Hz a dobu odezvy 1 ms, takže výsledkem má být ostrý obraz i při rychlých scénách.

Dále nám tento monitor nabídne typický kontrast 1000:1, jas 350 cd/m2, pozorovací úhly 170 a 160 stupňů horizontálně a vertikálně, zmíněnou odezvu 1 ms a do jeho výbavy patří také rozhraní DisplayPort. Specifikace ale překvapivě udávají, že krom DisplayPortu tu už není žádné další obrazové rozhraní, čili žádný D-Sub, DVI nebo HDMI. AOC ale nezapomněl na stojan, který umožní nastavit výšku (až o 130 mm), natočit obrazovku, naklopit ho v rozmezí -5 až 22° a pak tu jsou také dva porty rozhraní USB 2.0 a tři porty USB 3.0.

Monitor také má v nabídce inteligentní eko režim a software e-Saver, které nám pomohou šetřit energií a získal certifikáty Energy Star 6.0 a TCO 6.0. I s tříletou zárukou bude k dispozici za doporučenou cenu 11460 Kč včetně DPH.

Zdroj: TZ AOC
reklama
Nejnovější články
ALMA spatřila materiál pro zrod exoměsíců u obrovské exoplanety ALMA spatřila materiál pro zrod exoměsíců u obrovské exoplanety
Přímá detekce samotných exoplanet stále není běžná záležitost a jen několik z tisíců se tako povedlo nalézt. A v případě PDS 70c platí nejen to, nově se dokonce objevil i formující se v rotujícím disku materiálu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
TSMC zvažuje stavbu továrny v Německu TSMC zvažuje stavbu továrny v Německu
Ještě donedávna platilo, že společnost TSMC reagovala odmítavě na lákání Evropské unie, ovšem nyní se přímo od jejího předsedy dozvídáme, že to může nakonec dopadnout jinak. TSMC totiž láká představa továrny v Německu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Form Energy postaví železito-kyslíkovou baterii s procesem reverzního reznutí Form Energy postaví železito-kyslíkovou baterii s procesem reverzního reznutí
S nárůstem podílu obnovitelných zdrojů na výrobě elektrické energie stoupá také potřeba řešit jejich nestálost. Společnost Form Energy má řešení v podobě železito-kyslíkových baterií. Levnějších a ekologičtějších.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Richard Branson a Jeff Bezos zatím nejsou astronauti: FAA změnila pravidla Richard Branson a Jeff Bezos zatím nejsou astronauti: FAA změnila pravidla
Federal Aviation Administration (FAA) změnila pravidla pro definici astronautů, a tak Richard Branson i Jeff Bezos a posádky jejich raket podle této novinky ještě nejsou astronauty. Jde o první změnu definice od roku 2004.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Fallback ve FidelityFX Super Resolution otestován: když není k dispozici FP16 Fallback ve FidelityFX Super Resolution otestován: když není k dispozici FP16
AMD vytvořilo svou technologii FidelityFX Super Resolution skutečně tak, aby mohla pracovat na co možná nejširším okruhu grafických čipů. Tomu odpovídá i to, že můžeme využít tzv. FP32 fallback, pokud není k dispozici nejvhodnější hardware.
Dnes, aktualita, Jan Vítek