www.svethardware.cz
>
>
>

AOC nabídne 34" monitor s WQHD

AOC nabídne 34" monitor s WQHD
, , aktualita
Společnost AOC si připravila velký monitor disponující 34" obrazovkou a rozlišením WQHD. Z toho vyplývá, že nepůjde o model s běžným poměrem stran 16:9, ale o širokoúhlý monitor s poměrem 21:9.
K oblíbeným
reklama
Od společnosti AOC si tedy budeme moci od září za maloobchodní cenu 17 800 Kč koupit nový monito u3477Pqu, který nabídne velkou obrazovku s úhlopříčkou 34", rozlišením WQHD, čili 3440 x 1440 pixelů a poměrem stran 21:9. Využít jej můžeme nejlépe pro sledování filmů nebo jako náhradu za sestavu dvou monitorů, čili pro zobrazení více oken vedle sebe. Pro to je připravena i výbava monitoru, která umožní například v jedné části obrazovky hrát hru a v druhé přehrávat film. Jde konkrétně o Screen+, díky níž lze plochu rozdělit až do čtyř panelů.

Rozměr monitoru AOC u3477Pqu na výšku má odpovídat 27" monitorům, které si tak můžeme případně umístit po jeho stranách, kdyby snad jeho plocha nestačila. Poloha monitoru lze pak upravit díky stojanu s funkcí pivot, nastavením výšky až o 130 mm a samozřejmě i možnostmi naklonění či natočení. Popřípadě jej lze přimontovat na jiný držák či na zeď díky standardu VESA.

AOC dále slibuje Real 8bitový +FRC pro zobrazení více než 1 miliardy barev, obnovovací frekvenci 60 Hz, odezvu 5 ms, jas 320 cd/m2 a pozorovací úhly 178° horizontálně i vertikálně. Nejde tedy o panel TN, nýbrž o IPS. Dále tu máme hub se dvěma porty USB 2.0 i USB 3.0, Display Port, HDMI s podporou MHL a také zabudované 3W reproduktory. Model u3477Pqu také vyhovuje podmínkám certifikace EnergyStar 6.0 a TCO 6.0 a pro úsporu elektrické energie využívá software Eco Mode a e-Saver.

Zdroj: TZ AOC
reklama
Nejnovější články
Senior Fellow Intelu předpovídá Mooreovu zákonu světlou budoucnost Senior Fellow Intelu předpovídá Mooreovu zákonu světlou budoucnost
Intel rozjel novou informační kampaň, v níž se nám snaží ukázat, že se chystá řádně rozjet vývoj nových výrobních procesů, který by měl za deset let vyústit v nástup 1,4nm technologie. Nyní o tom promluvil i Robert Chau. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Microsoft ohlásil na příští rok konzole Xbox Series X Microsoft ohlásil na příští rok konzole Xbox Series X
Microsoft možná vycítil, že se v poslední době mluví více o příštích konzolích PlayStation 5, zatímco on ty své stále schovával pod označením projektu Scarlett. Nyní už to neplatí, máme tu Xbox Series X. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Zaměstnanec Facebooku za úplatek opětovně aktivoval zakázané reklamy Zaměstnanec Facebooku za úplatek opětovně aktivoval zakázané reklamy
Sociální síť Facebook měla další menší problém. Postaral se o to jeden její zaměstnanec, který za tisícovky dolarů opětovně aktivoval reklamy, které neměly být na této sociální síti publikovány.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
AMD RX 5500 XT jsou na trhu, jak si vedou v testech? AMD RX 5500 XT jsou na trhu, jak si vedou v testech?
Společnost AMD včera odpoledne dle očekávání vyslala na trh nové Radeony RX 5500 XT se 4 a 8 GB paměti. Do té doby udávané specifikace nelhaly, a tak jsme dostali přesně to, co jsme očekávali, a to za 169 a 199 dolarů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Populární Microsoft Teams nyní i pro Linux Populární Microsoft Teams nyní i pro Linux
Komunikátor a kolaborativní nástroj Microsoft Teams se těší velké popularitě a počet uživatelů se stále zvyšuje. Nově je k dispozici i pro operační systém Linux a doplňuje tak spoustu jiných operačních systémů, pro které je již k dispozici.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář