www.svethardware.cz
>
>
>

AOC nabídne čtyři herní monitory

AOC nabídne čtyři herní monitory
, , aktualita
AOC netroškaří a na trh uvádí hned čtyři nové herní monitory, které nabídnou vysokou obnovovací frekvenci, 24" nebo 27" úhlopříčku displeje a jeden z nich disponuje také technologií NVIDIA G-Sync. Podívejme se tedy na ně.
K oblíbeným
reklama
Společnost AOC má tedy čtyři novinky, a to jednak G2460PG s NVIDIA G-Sync, G2460PQU/BR a G2460FQ s vysokou 144Hz obnovovací frekvencí a G2770PQU se 27" obrazovkou, přičemž předchozí dva mají úhlopříčku 24". AOC G2460PG tedy dokáže sychronizovat svou obnovovací frekvenci s výstupem grafické karty NVIDIA GeForce a k tomu nabídne ještě 1ms dobu odezvy. Tento monitor má rozlišení Full HD, jas 350 cd/m2 a vybaven je rozhraním DisplayPort. Je také zřejmé, že jde o panel typu TN.AOC G2460PQU/BR


AOC G2460PQU/BR a AOC G2460FQ jsou vybaveny 24" panelem s obnovovací frekvencí 60 Hz, přičemž první model se od druhého má lišit pouze tím, že má dole červený lem. Oba pak mají nabídnout opět rozlišení Full HD a 1ms odezvu, čili i zde půjde o panely typu TN, což je obvyklá výbava herních modelů. Mezi rozhraní pak patří DVI-D, HDMI a DisplayPort.

Poslední novinkou je AOC G2770PQU vybavený opět panelem TN, ale s úhlopříčkou 27". Nicméně i zde narazíme na rozlišení Full HD a odezvu 1 ms, přičemž do výbavy patří rozhraní D-Sub, DVI-D, HDMI a DisplayPort. Vedle toho tento monitor podporuje rozhraní MHL pro zařízení s Androidem a také má ve výbavě stereo reproduktory. Pokud chcete, využijte odkazy dole na server Heureka, kde se dozvíte i další technické podrobnosti o každém z nových monitorů.

Ceny monitorů:
  • AOC G2460PG za 10 790 Kč bez DPH
  • AOC G2460FQ za 5 750 Kč bez DPH
  • AOC G2460PQU/BR za 6 990 Kč bez DPH
  • AOC G2770PQU za 9 990 Kč bez DPH

Zdroj: TZ AOC


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů
A výsledná částka může být ještě mnohem vyšší, neboť VLSI žaluje firmu Intel ve více státech, přičemž ten se pochopitelně brání a chystá se odvolat. O co konkrétně v tomto případu ovšem jde a které patenty měly být porušeny?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek