reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

AOC nabídne novou sérii monitorů 60ID

, , aktualita
AOC nabídne novou sérii monitorů 60ID
Společnost AOC si připravila celou novou sérii monitorů s označením 60ID, kterou bude u nás distribuovat společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic, která má na starost také monitory Philips. Nové AOC se budou hodit pro kanceláře...
AOC nabídne novou sérii monitorů 60ID
Společnost AOC si připravila celou novou sérii monitorů s označením 60ID, kterou bude u nás distribuovat společnost MMD Monitors & Displays Czech Republic, která má na starost také monitory Philips. Nové AOC se budou hodit pro kanceláře i domácnost a nabídnou úhlopříčky od 19" do 24" s LED podsvícením a poměry stran 16:9 i 16:10.

Dále tu je statický kontrast 1 000:1 (20 000 000:1 dynamický), jas 250 nit a odezva pohybující se mezi 2 a 5 ms (GtG). Spotřeba se pak díky podsvícení pomocí LED pohybuje mezi 26 a 42 watty, přičemž jsou zde k dispozici módy, které ji mají ještě více snížit. Zde také můžeme zmínit certifikace EPEAT Gold a TCO 5.0.

Celá série je vybavena stojany s možností naklánění panelu a některé umožní také nastavení výšky, otáčení a využití funkce pivot. Rozlišení se pak pohybuje mezi 1440 x 990 a 1920 x 1080, některé typy nabídnou i USB hub se čtyřmi porty 2.0 a mezi obrazová rozhraní patří DVI-D a HDMI (HDCP).

Všechny AOC 60ID pak mají standardní VESA držáky, zabudované reproduktory, otvory pro zámky Kensington a software i-Care. Ten spolupracuje se senzorem a automaticky upravuje podsvícení dle okolního prostředí. Nakonec výrobce zmínil zabudovaný ionizér zvuku Ionic Breeze, jenž se má postarat o lepší vzduch.

AOC 60ID jsou již na trhu k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu od 2360 Kč včetně DPH.

Zdroj: TZ MMD
reklama
reklama
reklama