www.svethardware.cz
>
>
>
>

Apacer uvádí malý kovový flash disk AH111

Apacer uvádí malý kovový flash disk AH111
, , aktualita
Společnost Apacer u nás představila nový flash disk AH111, jenž je vyroben především z kovu a má prý imitovat vzhled modré růže. To ponechejme stranou a raději se zaměřme na vlastnosti a specifikace tohoto modelu. Jedná se o flash disk uzavřený...
K oblíbeným
reklama
Společnost Apacer u nás představila nový flash disk AH111, jenž je vyroben především z kovu a má prý imitovat vzhled modré růže. To ponechejme stranou a raději se zaměřme na vlastnosti a specifikace tohoto modelu. Jedná se o flash disk uzavřený v USB konektoru, takže ten se bude z poloviny zasouvat přímo do USB portu. Nepotřebuje tak žádnou krytku.

Jeho délka je tak 25 mm a tloušťka 4,6 mm, a to při hmotnosti jen 2,5 g. K dispozici bude s kapacitou až 32 GB, přičemž využívá technologii COB (Chip on Board) a nabídne rovněž software ACE pro komprimaci uložených dat, aby se jich na něj vešlo ve výsledku více než až 32 GB.


Specifikace
RozhraníHi-speed USB 2.0, zpětně kompatibilní s USB 1.1
NapájeníNapájení z konektoru USB
Podporované operační systémyWindows 8/7/XP/Vista, Mac OS 10.4 nebo novější & Linux Kernel 2.6.33 nebo novější
Kapacita4 GB až 32 GB
Provozní teplota0 °C až 60 °C (32° F až 140° F)
Teplota pro uskladnění-20 °C až 60 °C (-4° F až 140° F)
Rozměry24,7 x 12,2 x 4,6 mm
Hmotnost2,5 g


Zdroj: TZ Acer
reklama
Nejnovější články
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů
Americké sankce dokázaly srazit na kolena i velký Huawei, a tak rozhodně mají značný dopad, který pociťují i čínští výrobci čipů jako společnost SMIC. My se nyní dozvídáme, že čínské firmy začaly skupovat starší výbavu pro své továrny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů