www.svethardware.cz
>
>
>

Apple uvádí výhodný balík přeplatného One: Spotify protestuje

Apple uvádí výhodný balík přeplatného One: Spotify protestuje
, , aktualita
Společnost Apple se snaží zvýšit podíl služeb na svých celkových příjmech a zákazníky chce přesvědčit i balíčky One, které sdružují několik předplatných do jednoho. Cenová politika je dosti atraktivní.
K oblíbeným
reklama
Apple rozšiřuje nabídku svých předplatných a chce na podobné služby nalákat ještě větší množství zákazníků. Objevuje se tak nyní Apple One, balíček, který sdružuje různá předplatná do jednoho. Zatímco HW je v podání Applu hodně drahý, v případě tohoto předplatného je cena opravdu hodně atraktivní. A to dokonce tak moc, že si Spotify, které nabízí konkurenční streamovací službu k Apple Music, stěžuje na zneužívání dominantního postavení a upřednostňování vlastních služeb, které má dle jeho slov ublížit komunitě vývojářů a ohrožuje svobody uživatelů. Při nastavených cenách není divu, že se Spotify cítí být hodně ohroženo a hledá různá zdůvodnění, proč by se mělo zabránit Applu nabízet nové tarify.
 
Apple One
 
Základem je zde Individuální tarif, který stojí pouhých 285 Kč měsíčně ($14,95), přičemž zahrnuje streamovací služby Apple Music (např. konkurence Spotify) i TV+ (konkurence Netflixu), herní předplatné Apple Arcade a 50GB úložiště na iCloudu. Proti běžným cenám tak zákazník ušetří 167 Kč za měsíc. A aby toho nebylo málo, TV+ a Arcade podporuje rodinné sdílení, takže je mohou využívat i další členové domácnosti bez toho, aniž by za to platili.
 
Dále je tu Rodinný tarif, kdy lze předplatné sdílet s dalšími pěti lidmi za 389 Kč za měsíc ($19,95, toto navýšení se tak v podstatě týká jen Apple Music a člověk ušetří až 197 Kč proti normálu). To je pouhých 65 Kč na osobu za čtyři služby při maximálním využití. Opět je tu Music, TV+ a Arcade, přičemž kapacita iCloudu se zvýšila na 200 GB.
 
V USA, Velké Británii, Austrálii a Kanadě je k dispozici ještě předplatné Premier, které stojí $29,95 (u nás by tak stálo asi 579 Kč), které zahrnuje navíc předplatné Apple News+ a nový program Fintess+ (v ceně $9,99 měsíčně), kde lze najít různé tréninkové programy s okamžitým vyhodnocováním dosažených výsledků. I toto lze sdílet s dalšími 5 lidmi (celkem tedy mezi 6 lidmi) a dostanete rovnou 2TB iCloud.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Ransomwarem napadená nemocnice nemohla přijmout ženu, ta zemřela Ransomwarem napadená nemocnice nemohla přijmout ženu, ta zemřela
V Německu hackeři vyděračským softwarem omylem napadli nemocnici, což vyústilo v nemalé problémy např. při přijímání pacientů. Nyní se vyšetřuje, zda právě to nestojí za úmrtím jedné z pacientek.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Gigabyte potvrzuje chystané 3060 8GB, RTX 3070 16GB a RTX 3080 20GB Gigabyte potvrzuje chystané 3060 8GB, RTX 3070 16GB a RTX 3080 20GB
Už to dávno viselo ve vzduchu a včera jsme se podívali i na to, že NVIDIA ve svých vlastních materiálech ukazuje, že 10GB karta RTX 3080 nebude jediná. Nyní se můžeme podívat na materiály firmy Gigabyte. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
SiFive připravuje desktopy s procesory RISC-V pro vývojáře SiFive připravuje desktopy s procesory RISC-V pro vývojáře
Řada analytiků dle serveru Tom's Hardware poukazuje na to, že akvizice firmy Arm společností NVIDIA přinutí mnohé firmy k tomu, aby se zaměřily raději na otevřenou architekturu RISC-V. A společnost SiFive tak přichází z dobře načasovaným prohlášením. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
EIZO nabízí 37,5" monitor pro práci s rozlišením 3840 x 1600 EIZO nabízí 37,5" monitor pro práci s rozlišením 3840 x 1600
Rozlišení 3840 x 1600 se označuje jako UWQHD+, neboť jde o mírně rozšířené 3440 x 1440, jimž disponuje řada nových a převážně herních ultraširokoúhlých modelů. Nový FlexScan EV3895 je však určen především pro práci. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
TecLab dosahuje taktu 2340MHz na RTX 3080 a láme světový rekord TecLab dosahuje taktu 2340MHz na RTX 3080 a láme světový rekord
Na nové grafické karty GeForce Ampere si brousí zuby také profesionální overclockeři, neboť bylo jasné, že s jejich pomocí se budou lámat rekordy. A na první takový případ se už můžeme podívat díky Brazilcům z TecLab.
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů