www.svethardware.cz
>
>
>

Apple uvádí výhodný balík přeplatného One: Spotify protestuje

Apple uvádí výhodný balík přeplatného One: Spotify protestuje
, , aktualita
Společnost Apple se snaží zvýšit podíl služeb na svých celkových příjmech a zákazníky chce přesvědčit i balíčky One, které sdružují několik předplatných do jednoho. Cenová politika je dosti atraktivní.
K oblíbeným
reklama
Apple rozšiřuje nabídku svých předplatných a chce na podobné služby nalákat ještě větší množství zákazníků. Objevuje se tak nyní Apple One, balíček, který sdružuje různá předplatná do jednoho. Zatímco HW je v podání Applu hodně drahý, v případě tohoto předplatného je cena opravdu hodně atraktivní. A to dokonce tak moc, že si Spotify, které nabízí konkurenční streamovací službu k Apple Music, stěžuje na zneužívání dominantního postavení a upřednostňování vlastních služeb, které má dle jeho slov ublížit komunitě vývojářů a ohrožuje svobody uživatelů. Při nastavených cenách není divu, že se Spotify cítí být hodně ohroženo a hledá různá zdůvodnění, proč by se mělo zabránit Applu nabízet nové tarify.
 
Apple One
 
Základem je zde Individuální tarif, který stojí pouhých 285 Kč měsíčně ($14,95), přičemž zahrnuje streamovací služby Apple Music (např. konkurence Spotify) i TV+ (konkurence Netflixu), herní předplatné Apple Arcade a 50GB úložiště na iCloudu. Proti běžným cenám tak zákazník ušetří 167 Kč za měsíc. A aby toho nebylo málo, TV+ a Arcade podporuje rodinné sdílení, takže je mohou využívat i další členové domácnosti bez toho, aniž by za to platili.
 
Dále je tu Rodinný tarif, kdy lze předplatné sdílet s dalšími pěti lidmi za 389 Kč za měsíc ($19,95, toto navýšení se tak v podstatě týká jen Apple Music a člověk ušetří až 197 Kč proti normálu). To je pouhých 65 Kč na osobu za čtyři služby při maximálním využití. Opět je tu Music, TV+ a Arcade, přičemž kapacita iCloudu se zvýšila na 200 GB.
 
V USA, Velké Británii, Austrálii a Kanadě je k dispozici ještě předplatné Premier, které stojí $29,95 (u nás by tak stálo asi 579 Kč), které zahrnuje navíc předplatné Apple News+ a nový program Fintess+ (v ceně $9,99 měsíčně), kde lze najít různé tréninkové programy s okamžitým vyhodnocováním dosažených výsledků. I toto lze sdílet s dalšími 5 lidmi (celkem tedy mezi 6 lidmi) a dostanete rovnou 2TB iCloud.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
ViewSonic Elite XG270Q: hraní na 27" se 165 Hz a Quad HD ViewSonic Elite XG270Q: hraní na 27" se 165 Hz a Quad HD
ViewSonic si připravil nový monitor, který bude vyhovovat zákazníkům neprahnoucím po Ultra HD, ale už ani Full HD. Quad HD je tak střední cesta šetrná i pro naše peněženky. ViewSonic XG270Q je také cenově výhodnější alternativa pro model XG270QG.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Microsoft kupuje společnost ZeniMax a s ní i Bethesdu či id Software Microsoft kupuje společnost ZeniMax a s ní i Bethesdu či id Software
Microsoft získal nový cenný skalp z řad herních společností. Do xboxového světa se bude nově řadit ZeniMax Media, mateřská společnost studia Bethesda Softworks. Microsoft tak získá i práva na mnohé známé herní řady. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Trumpův ban WeChatu zablokoval soud. Říká, že Donald nemá důkazy Trumpův ban WeChatu zablokoval soud. Říká, že Donald nemá důkazy
Americký prezident Donald Trump se rozhodl vydat výkonný příkaz, který měl uvalit ban na čínský komunikátor WeChat. Okresní soud mu to ale zatrhl a říká, že ban byl založen na základě nepodložených obvinění.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Muž odsouzen za těžbu kryptoměn na vědeckém superpočítači Muž odsouzen za těžbu kryptoměn na vědeckém superpočítači
34letý Australan si chtěl přivydělat těžbou kryptoměn, nezvolil k tomu ale tu nejšťastnější metodu. Místo svého hardwaru použil výpočetní techniku určenou pro vědecké účely, což mu vyneslo 15měsíční trest.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Jensen Huang se formálně zaváže rozvíjet Arm ke spokojenosti zaměstnanců Jensen Huang se formálně zaváže rozvíjet Arm ke spokojenosti zaměstnanců
Akvizici firmy Arm Ltd. NVIDIÍ ještě zdaleka nelze považovat za dokonanou a vypadá to, že NVIDIA se bude muset zavázat k řadě věcí, aby její záměr prošel skrz regulační orgány. To ostatně platí i pro SoftBank. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek