reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Apple vybavil staré notebooky novým hardwarem

, , aktualita
Apple vybavil staré notebooky novým hardwarem
Kromě nových MacBook Pro včera Apple také uvedl aktualizované staré modely, které vybavil novým hardwarem. Ty nejsou tak zajímavé jako zbrusu nové počítače, ale i tak se na ně podívejme. MacBook Air jsou k dispozici ve 11" a 13" provedení...
Apple vybavil staré notebooky novým hardwarem
Kromě nových MacBook Pro včera Apple také uvedl aktualizované staré modely, které vybavil novým hardwarem. Ty nejsou tak zajímavé jako zbrusu nové počítače, ale i tak se na ně podívejme.

MacBook Air jsou k dispozici ve 11" a 13" provedení s Core i5 a i7 (dvoujádrové), které poskytnou i grafické řešení Intel HD Graphics 4000. Dále tu je až 8 GB operační paměti a nová webkamera FaceTime HD s rozlišením 720p.

Třináctipalcové MacBook Pro mají nově pod kapotou také dvoujádrové Core i5 či i7, jejichž základní frekvence je až 2,9 GHz aTurbo Boost až 3,6 GHz. Větší 15" modely mají čtyřjádrové Core i7 s frekvencí až 2,7 GHz a s Turbo Boost až 3,7 GHz. Ty také dostanou samostatnou grafiku NVIDIA GeForce GT 650M a stejně jako 13" MacBooky Pro až 1TB pevný disk nebo SSD s kapacitou až 512 GB. Zmíněné modely SSD mají být navíc dvakrát rychlejší než dříve.

Dále stojí za zmínku dva porty USB 3.0 a jeden Thunderbolt, až 7 hodin výdrže na baterie, respektive 5 hodin u 11" MacBook Air. A i zde se využije tzv. Adaptive Charging Technology zajišťující dobrou kondici baterie pro až 1000 dobíjejících cyklů.

Zdroj: techPowerUp
reklama
reklama
reklama