reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Aqua Computer také nabídne vodní blok pro Titan

4.3.2013, Jan Vítek, aktualita
Aqua Computer také nabídne vodní blok pro Titan
Nedávno přišla na trh se svým plným vodním blokem pro kartu GeForce GTX Titan společnost EK Water Blocks a nyní představila svou verzi také německá firma Aqua Computer. Jedná se o blok ze série Kryographics navazující na sérii Aquagrafx,...
Nedávno přišla na trh se svým plným vodním blokem pro kartu GeForce GTX Titan společnost EK Water Blocks a nyní představila svou verzi také německá firma Aqua Computer. Jedná se o blok ze série Kryographics navazující na sérii Aquagrafx, přičemž oproti ní má nabídnout větší otvory a vyšší průtok chladicího média.

Kryographics pro Titan má přesně centimetr tlustou měděnou základnou, která pokrývá GPU, paměti a také oblast napájení - VRM, přičemž přesný výrobní proces zajistil, abychom mohli na paměťových čipech využít teplovodivou pastu a ne tlusté podložky, od čehož si můžeme slibovat jejich lepší chlazení. Vršek vyfoceného bloku je tvořen nerezovou ocelí s laserem vytvořeným logem.

Blok bude k dispozici ve čtyřech verzích - měděné či poniklované s krytem z nerezové oceli a pak je možné tento kryt nahradit verzí z plexiskla ohraničeného rámem z oceli. Výroba již začala, takže první dodávky můžeme očekávat již tento týden a objednávat si můžete u výrobce již nyní (viz zdroj), přičemž jeden blok přijde na 90 euro i s daní (19%). Nicméně prozatím bude k dispozici jen varianta uvedená na fotografii a ostatní přijdou na trh někdy v polovině měsíce, pravděpodobně za trošku odlišné ceny.

Zdroj: TZ Aqua Computer
reklama