www.svethardware.cz
>
>
>
>

Arctic Cooling uvede na trh nové zdroje Fusion 550R

Arctic Cooling uvede na trh nové zdroje Fusion 550R
, , aktualita
Společnost Arctic Cooling se v polovině září chystá na trh uvést nové zdroje, které dostanou název Fusion 550R. Na těch spolupracovala se známým výrobcem kvalitních zdrojů Seasonic, takže můžeme očekávat, že tak špatné nebudou. Fusion 550R...
K oblíbeným
reklama
Společnost Arctic Cooling se v polovině září chystá na trh uvést nové zdroje, které dostanou název Fusion 550R. Na těch spolupracovala se známým výrobcem kvalitních zdrojů Seasonic, takže můžeme očekávat, že tak špatné nebudou. Fusion 550R budou splňovat specifikace ATX 2.2 a nabídnou výkon 550 W ve špičce, dlouhodobě pak 500 W.Vybaveny jsou dvěma 6pinovými a 8pinovými PCIe konektory krmenými ze dvou +12V větví, PFC s účiníkem 99 procent a dosahují efektivity nejméně 81 procent a nejvíce až 86 procent. Díky tomu nemají potřebovat tak silné chlazení, takže se o ně postará jeden 80mm ventilátor s otáčkami mezi 700 a 2000 RPM. Otázkou ale stejně je, jak se tento ventilátor při zátěži roztočí a jak bude hlučet.

Dále budou Fusion 550R vybaveny také dvěma externími napájecími konektory pro další ventilátory, jejichž otáčky budou ovládány společně s ventilátorem zdroje. Samozřejmostí jsou pak ochrany proti přepětí, přetížení a zkratům. Za cenu 60 Euro bez daně nám firma Arctic Cooling kromě Fusion 550R nabídne rovněž tříletou záruční lhůtu.

Zdroj: TZ Arctic Cooling
reklama
Nejnovější články
NZXT BLD Kits: PC stavebnice pro ty, kteří se bojí si sami vybrat NZXT BLD Kits: PC stavebnice pro ty, kteří se bojí si sami vybrat
Anebo také pro ty, kteří nemohou sehnat potřebnou grafickou kartu a přitom nechtějí přijít o možnost si své PC postavit z běžně dostupných komponent. Od NZXT k tomu dostanou příležitost díky BLD Kitům.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
GeForce NOW RTX 3080: nová generace se zaručeným výkonem GeForce NOW RTX 3080: nová generace se zaručeným výkonem
Společnost NVIDIA představuje novou generaci své cloudové herní platformy, kterou představuje nový typ členství označený jako GeForce NOW RTX 3080. Je tak zřejmé, že předplatitelé získají výkon karty RTX 3080. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
CD Projekt Red odkládá next-gen verze Zaklínače 3 i Cyberpunku 2077 CD Projekt Red odkládá next-gen verze Zaklínače 3 i Cyberpunku 2077
Loni touto dobou jsme se už těšili na brzké vydání hry Cyberpunk 2077, ze kterého se však pro CD Projekt Red stala (především konzolová) katastrofa. Další problém přišel s hackem jejích serverů, a tak není divu, že původní plány už neplatí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Raspberry Pi poprvé v historii zdražují, které a o kolik? Raspberry Pi poprvé v historii zdražují, které a o kolik?
Nabídku nadace Raspberry zdobily pevně dané a očekávatelné ceny, které se v případě starších modelů ještě postupně snižovaly, tedy pokud nebyl daný hardware rovnou stažen z nabídky. Nyní ale přichází opak. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD Cezanne Refresh: čekají nás mobilní APU s křemíkem Barcelo? AMD Cezanne Refresh: čekají nás mobilní APU s křemíkem Barcelo?
O plánech společnosti AMD není snadné mít přehled, a to především proto, že sama spíše mlčí, a tak vzniká prostor pro mnohé spekulace a celkový obrázek si musíme dávat dohromady po střípcích. A jeden takový nese název Barcelo. 
Včera, aktualita, Jan Vítek