Arctic uvádí na trh nové chladiče Freezer

Arctic uvádí na trh nové chladiče Freezer
, , aktualita
Společnost Arctic, dříve Arctic Cooling, je velmi oblíbená především díky nabídce chladičů, které mají dobrý poměr ceny a výkonu. Dnes navazuje na svou známou řadu procesorových chladičů Freezer a uvádí modely i11 a A11.
K oblíbeným
reklama
O společnosti Arctic jsme v poslední době moc neslyšeli. Nicméně ta pokračuje v rozšiřování svého sortimentu, což z tohoto dříve specializovaného výrobce chladičů PC komponent učinilo firmu, která prodává reproduktory s Bluetooth, kabely, nabíječky, sluchátka, dálkové ovladače, klávesnice, myši, baterie, gamepady a dokonce i dálkově ovládané modely. Nyní tu však máme novinku z tradičního zaměření firmy, a to dva procesorové chladiče Freezer i11 a A11.

Ty se liší pouze podporou procesorových socketů, takže i11 je určen pro Intel LGA 1150/1155/1156/2011 a A11 zase pro AMD FM2/FM1/AM3(+)AM2(+).

Oba chladiče mají rozměry 108 x 90 x 130 a hmotnost 480 gramů. Jde o klasické věžovité modely složené z 45 hliníkových žeber a tří 6mm duálních heatpipe, které se budou bezprostředně dotýkat procesoru. Pak tu je také jeden 92mm ventilátor řízený na 500 až 2000 otáček pomocí PWM.

Za cenu 20 euro dostaneme kromě chladiče také tepelně vodivou pastu Arctic MX-4.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
YouTube zkouší Premium Lite bez reklam za 6,99 EUR měsíčně YouTube zkouší Premium Lite bez reklam za 6,99 EUR měsíčně
Reklamy jsou jedním ze způsobů, jak se financuje chod platformy YouTube a jak vydělávají youtubeři. Pokud ale uživatelé nechtějí sledovat reklamní spoty, mají nově možnost levnějšího předplatného Premium Lite.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Minisforum nabízí výkonné mini PC HX90 s Ryzenem 9 5900HX Minisforum nabízí výkonné mini PC HX90 s Ryzenem 9 5900HX
Společnost Minisforum zařazuje do své nabídky čím dál zajímavější modely minipočítačů ve stylu NUC. Nyní tu máme model založený na mobilním APU AMD Ryzen 9 5900HX, čili téměř nejvýkonnějším čipu svého typu
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prezident Blizzardu sestoupil, firma řeší sexuální skandály a odchází sponzoři Prezident Blizzardu sestoupil, firma řeší sexuální skandály a odchází sponzoři
V poslední době bylo vedení společnosti Activision Blizzard kritizováno za to, jak přehlíží a někdy dokonce aktivně kryje či podporuje případy sexuálního obtěžování na pracovišti. Firmu začali už i opouštět sponzoři.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Mindfactory: prodeje CPU na volném trhu šly dolů, stále bezpečně vede AMD Mindfactory: prodeje CPU na volném trhu šly dolů, stále bezpečně vede AMD
Po delší době se podíváme na vývoj prodejů velkého německého obchodu Mindfactory, který tvoří podrobné statistiky. Ukazuje se tu pár zajímavých údajů o tom, jak se změnil DIY trh během prvního pololetí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Dokument Countdown od Netflixu bude sledovat cestu 4 lidí na orbitu se SpaceX Dokument Countdown od Netflixu bude sledovat cestu 4 lidí na orbitu se SpaceX
Nejen Blue Origin a Virgin Galactic poletí s civilisty do Vesmíru. Podobný projekt chystá i SpaceX, jeho cílem je ale kroužení na orbitě po několik dní. Výsledkem však bude 5dílný dokument Countdown: Inspiration4 Mission To Space.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala