Asetek má 3 nová vodní chlazení pro 92mm ventilátory

Asetek má 3 nová vodní chlazení pro 92mm ventilátory
, , aktualita
Společnost Asetek, od níž přebírá hotové produkty firma Corsair, si připravila tři nová vodní chlazení typu all-in-one, která byla vyvinuta pro skříně s pozicemi pro zadní 92mm ventilátory a ne již běžné 120mm modely. Systémy dostaly označení...
K oblíbeným
reklama
Společnost Asetek, od níž přebírá hotové produkty firma Corsair, si připravila tři nová vodní chlazení typu all-in-one, která byla vyvinuta pro skříně s pozicemi pro zadní 92mm ventilátory a ne již běžné 120mm modely.Systémy dostaly označení 545LC, 565LX a 585LX. Skládají se z měděného vodního bloku s vodní pumpou (50000 hodin MTBF) v jednom obalu a radiátoru pro jeden (545LC), či dva 92mm ventilátory.Modely 545LC a 565LX jsou určeny pro sockety AMD AM2/AM2+/AM3 nebo Intel LGA 775/1156/1366, zatímco 585LX se bude montovat na dvouprocesorové systémy.Základní model 545LC bude k dispozici až v polovině prosince, zatímco zbývající dva jsou na trhu již dnes.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
NASA zveřejnila mapu vodního ledu na Marsu NASA zveřejnila mapu vodního ledu na Marsu
Díky nové mapě od NASA se můžeme podívat, kde všude byl na Marsu nalezen vodní led jako potenciální zdroj potřebné suroviny pro lidskou potřebu i raketové palivo. Právě ta bude hrát velkou roli pro výběr místa přistání.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Radeony RX 5500 XT přijdou za 169 a 199 USD Radeony RX 5500 XT přijdou za 169 a 199 USD
Společnost AMD se chystá vypustit na trh dlouho očekávané karty Radeon RX 5500 XT, které přijdou skoro až pozdě na to, aby mohly zasáhnout do předvánoční nákupní sezóny. Nicméně jaké budou jejich ceny?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Apple varuje, LCD s nanovrstvou snesou jen originální hadříky Apple varuje, LCD s nanovrstvou snesou jen originální hadříky
Apple včera uvedl do prodeje nové profesionální desktopové stanice a s nimi také monitory Pro Display XDR. Ty stojí v základu pět tisíc dolarů a za další tisícovku dostaneme verzi se speciální nanovrstvou. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Výzkumníci vytvořili tranzistory fungující i pro ukládání dat Výzkumníci vytvořili tranzistory fungující i pro ukládání dat
Tranzistory jsou součástí logických obvodů počítačových čipů, ovšem výzkumníci na Purdue University vytvořili takové, které dokáží současně data i ukládat. Jde o funkční křemíkové tranzistory s feroelektrickou RAM. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Microsoft bude na celé obrazovce varovat před koncem podpory Windows 7 Microsoft bude na celé obrazovce varovat před koncem podpory Windows 7
Kdyby si toho opravdu někdo doposud nevšiml, pak Microsoft se takovým lidem chystá opravdu nepřehlédnutelným způsobem sdělit, že podpora operačního systému Windows 7 se chýlí ke konci. 
Včera, aktualita, Jan Vítek8 komentářů