reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

ASRock a nové desky Killer i pro zbrusu nová SSD

, , aktualita
ASRock a nové desky Killer i pro zbrusu nová SSD
Společnost ASRock si připravila pro náš trh čtyři nové základní desky řady Killer, které jsou z polovny určeny pro procesory Intel a z poloviny pro AMD. Dočkáme se tak modelů Z87 Killer, B85 Killer, 990FX Killer a FM2A88X + Killer.
ASRock a nové desky Killer i pro zbrusu nová SSD
Nové desky přichází v případě modelu 990FX Killer se slotem PCIe Gen2 x2/SATA M.2, který se tak bude hodit pro připojení další generace SSD, jež přijdou v podobě formátu NGFF (Next Generation Form Factor). ASRock 990FX Killer tak podporuje M.2 SATA3 6.0Gb/s a M.2 PCI Express až do Gen2 x2 10Gb/s. Dále mají desky Killer společné síťové řešení Killer E2200 "zlaté" kondenzátory, napájení Digi Power, Purity Sound 115dB SNR, Gaming Armor, Key Master, F-Stream a softwarová sada XSplit


)


Model FM2A88X+ Killer je vybaven černým socketem, což znamená, že je připraven i pro očekávaná APU Kaveri, přičemž podporuje paměti do frekvence až 2600 MHz, má výstupy HDMI, DVI-D a D-Sub, celkově osm konektorů SATA 6 Gbps a jistý port pro myši, jemuž opět jednou propůjčil svou přezdívku Jonathan Wendel - Fatal1ty.

V obchodech se již objevil model Z87 Killer, který je tedy na trhu již delší dobu, ovšem ostatní modely zatím server Heureka nenašel. Pokud vás zajímají konkrétní specifikace dané desky, pak můžete pokračovat na minisite firmy ASRock, která je jim vyhrazena (viz zdroj).

Zdroj: TZ ASRock

ASRock Z87 Killer
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

reklama
reklama
reklama