reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Bleskovky  |  Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Google News  |  Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak  |   Svět mobilně
Proč mít u nás profil?

astroman

Registrace: 12.4.2007
Komentářů: 24, score 1.7
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 15.3.2023 s hodnocením +3:
Do článku o Apex Storage se nám dostal pěkný překlep ­"dva 6pijové konektory­", stejně tak do článku o DuckDuckGo vyhledávači ­" přirozením jazyce­". :­-­) asi kontrolovala pravopis nadržená AI :­-)
Komentář z 24.8.2011 s hodnocením +3:
Mohl by se Ladik22 naučit psát srozumitelné věty?! Protože, nezlobte se na mě, tohle je opravdu humus...
Komentář z 4.7.2011 s hodnocením +3:
Mohl bych poprosit ještě o jeden testík, pokud je to možné? V článku uvádíte, že po přetaktování běželo stabilně APU i na defultním napětí. Bylo by možné ještě otestovat nejnižší možné napětí pro defaultní takt a co to provede se spotřebou? Je vidět, že těch defaultních 1,4V je zbytečně moc. Možná je to kvůli neodladěné výrobě a aby mělo AMD jistotu, že APU poběží vždy stabilně tak nasadilo vyšší napájecí napětí. Až se ale Liano dostane do NTB, nebude si moci takové napájecí napětí dovolit kvůli TDP.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 9.1.2012 s hodnocením +1:
Také mě trochu vadí, že AMD přeznačuje low­-end řadu 6000 na 7000, ale je to od nich logický krok. Snaží se vyprodat všechna vyrobená low­-end jádra a karty, protože je v budoucnu už nebudou vyrábět a nahradí je už jen integrovaná jádra v CPU ­(jak nízkopříkonové řady AMD C,E tak i Liano A8,6,4 a další revize­/generace­). Poté už nebude mít smysl low­-end vyrábět, jelikož už bude i mnohem výkonější grafické jádro integrované v CPU. Pak by si AMD konkurovalo v tomto segmentu samo sobě... a to je nesmysl. Navíc na grafice v tomto segmentu se šetří kde to jen jde a marže výrobců jsou na nich minimální.
Komentář z 31.12.2011 s hodnocením +1:
Souhlasím. Výrobci desek využívají pořád dokola několik typů zapojení a tím to končí. Žádné nové zapojení, regulátory či něco podobného. Proto si také myslím, že hlavní chybou byl BIOS. Pokud by si výrobce nebyl jistý, že oprava biosu vyřeší problém na 100%, nebude na desku dávat doživotní záruku.
Komentář z 24.9.2011 s hodnocením +1:
Už jsem to psal jednou, ale bylo to evidentně k ničemu. Mohl by se Ladik22 naučit psát srozumitelné věty? Co nám Váš komentář vlastně říká? Jediné co jsem pochopil byla chybějící spotřeba monitoru.