Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

astroman

Registrace: 12.4.2007
Komentářů: 25, score 1.9
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 30.4.2024 s hodnocením +4:
Trochu OT: Já YTD Premium mám, poslouchám dlouhé koncerty, návody a podobně. Jenže mě poslední dobou připadá, že je celá tahle platforma ­"vadná­". Dám vyhledat například ­"taiwan street food fried rice­" a třetí video ve vyhledaném seznamu je ­"China noodle food­". Jako fakt? To samé Shorts ­- já tenhle odpad nechci ani vidět, ale vypnout to nikde nejde. Úplně nejvíce mě vytáčí ­"lidé sledující toto video také sledovali­" ­- a tam návrh na úplný nesmysl a mnohdy reklamní video.
Komentář z 15.3.2023 s hodnocením +3:
Do článku o Apex Storage se nám dostal pěkný překlep ­"dva 6pijové konektory­", stejně tak do článku o DuckDuckGo vyhledávači ­" přirozením jazyce­". :­-­) asi kontrolovala pravopis nadržená AI :­-)
Komentář z 24.8.2011 s hodnocením +3:
Mohl by se Ladik22 naučit psát srozumitelné věty?! Protože, nezlobte se na mě, tohle je opravdu humus...

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 9.1.2012 s hodnocením +1:
Také mě trochu vadí, že AMD přeznačuje low­-end řadu 6000 na 7000, ale je to od nich logický krok. Snaží se vyprodat všechna vyrobená low­-end jádra a karty, protože je v budoucnu už nebudou vyrábět a nahradí je už jen integrovaná jádra v CPU ­(jak nízkopříkonové řady AMD C,E tak i Liano A8,6,4 a další revize­/generace­). Poté už nebude mít smysl low­-end vyrábět, jelikož už bude i mnohem výkonější grafické jádro integrované v CPU. Pak by si AMD konkurovalo v tomto segmentu samo sobě... a to je nesmysl. Navíc na grafice v tomto segmentu se šetří kde to jen jde a marže výrobců jsou na nich minimální.
Komentář z 31.12.2011 s hodnocením +1:
Souhlasím. Výrobci desek využívají pořád dokola několik typů zapojení a tím to končí. Žádné nové zapojení, regulátory či něco podobného. Proto si také myslím, že hlavní chybou byl BIOS. Pokud by si výrobce nebyl jistý, že oprava biosu vyřeší problém na 100%, nebude na desku dávat doživotní záruku.
Komentář z 24.9.2011 s hodnocením +1:
Už jsem to psal jednou, ale bylo to evidentně k ničemu. Mohl by se Ladik22 naučit psát srozumitelné věty? Co nám Váš komentář vlastně říká? Jediné co jsem pochopil byla chybějící spotřeba monitoru.