ASUS a jeho nová přetaktovaná GTS 450

ASUS a jeho nová přetaktovaná GTS 450
, , aktualita
Společnost ASUS hodlá uvést na trh novou grafickou kartu GeForce GTS 450 s inovativními technologiemi. Ta bude mít již od výroby zvýšené frekvence. Grafické jádro bude tikat na 810 MHz, CUDA procesory na 1620 MHz a paměťové čipy typu GDDR5...
K oblíbeným
reklama
Společnost ASUS hodlá uvést na trh novou grafickou kartu GeForce GTS 450 s inovativními technologiemi. Ta bude mít již od výroby zvýšené frekvence. Grafické jádro bude tikat na 810 MHz, CUDA procesory na 1620 MHz a paměťové čipy typu GDDR5 budou pracovat s frekvencí 902 MHz (3608 MHz efektivně).Nová přetaktovaná ASUS GTS 450 je postavena na grafickém jádru GF106, obsahuje 192 CUDA jader a 1GB grafickou paměť s šířkou sběrnice 128 bitů. ASUS na této kartě nešetřil a aplikoval na ni jedny ze svých nejnovějších technologií.

Jmenovitě GPU guard (zvyšující odolnost grafického jádra vůči ulomení či naprasknutí), EMI shield, Fuse Protection (dvojnásobná ochrana proti přepětí) a VoltageTweak, kterým lze nastavit potřebné napájecí napětí k dosažení co nejstabilnější možnosti přetaktování grafického jádra.O napájení samotné karty se stará čtyřfázové VRM s kvalitními POSCAP kondenzátory. Výstupy karty tvoří jeden DVI, D-Sub a HDMI konektor. Cenu ani dostupnost přetaktované GTS 450 výrobce prozatím nezmínil.

Zdroj: TechPowerUp
reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek