www.svethardware.cz
>
>
>
>

ASUS AIR3: HD audio systém pro iPod

ASUS AIR3: HD audio systém pro iPod
, , aktualita
V nabídce ASUSu nenajdete jenom grafické karty, notebooky nebo základní desky. Mezi jeho další produkty patří i spotřební elektronika. Právě takový je i ASUS AIR3. Jedná se o doplněk pro multimediální přehrávač iPod od firmy Apple. Obr.01...
K oblíbeným
reklama
V nabídce ASUSu nenajdete jenom grafické karty, notebooky nebo základní desky. Mezi jeho další produkty patří i spotřební elektronika. Právě takový je i ASUS AIR3. Jedná se o doplněk pro multimediální přehrávač iPod od firmy Apple.


Obr.01 – Logo výrobce

Po vložení iPODu vzniká stolní audio přehrávač. Podporovány jsou všechny stávající iPody (kromě modelu iPod shuffle). Jiná zvuková zařízení je možné připojit přes stereo jack (jedná se o tzv. AUX In). Kvalitní zvuk integrovaných reproduktorů by měli zajistit certifikáty HDSS (High Definition Sound Standard) a ETL (Embedded Transmission Line). Propojení s televizí nebo LCD monitorem pomocí S-Video (mini–DIN) případně kompozitního (RCA) konektoru. Mezi další zajímavé funkce patří poslech internetového rádia a předpověď počasí z internetu. Nejen z těchto důvodů jej výrobce označuje jako High Definition Speakers for iPod with Internet Radio.


Obr.02 – ASUS AIR3 a vložený iPod 6G

Uváděné parametry:
  • připojení k síti: WLAN 802.11b/g, 10/100 Mb/s LAN
  • podporované audio formáty: MP3 a WMA (16Kbps – 320Kbps)
  • rozlišení displeje: 128 x 64 FSTN
  • reproduktory: 2× 3 W (střed a výšky), 15 W (subwoofer)
  • rozměry: 408 × 170 × 170 mm
  • hmotnost: 3,5 kg


Obr.03 – ASUS AIR3 ve světlém provedení a jeho příslušenství


Zdroj: TZ ASUS
reklama
Nejnovější články
Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps
Viceprezident Googlu Phil Harrison se více rozpovídal o novém projektu streamování her Google Stadia. Mnozí si dělají obavy o nutné internetové připojení. Dle Harrisona by si hráči měli vystačit s 30Mbps připojením.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac
Microsoft nevyvíjí software pouze pro svou vlastní platformu, ale i pro ty konkurenční. Jeho antivir Windows Defender ATP tak přišel o slůvko Windows v názvu a nyní je k dispozici i pro systém Apple macOS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících
Boj o první místo v počtu sledujících na YouTube se stal naprostou zvráceností. Fanoušci youtubera PewDiePie hackují tiskárny i chytré televize. Nyní jeden z nich udělal ransomware, který odemkne data tehdy, když PewDiePie získá 100 milionů sledujících.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound
Už nějakou dobu víme, že se Intel chystá vstoupit na trh s dedikovanými grafickými kartami a nemít jen ty integrované v procesorech. Na GDC 2019 ukázal první snímky nových grafických karet s GPU Arctic Sound.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem
Ray tracing má na letošním GDC velkou pozornost a věnuje se mu řada firem. Mezi nimi jsou i Epic Games v jejichž Unreal Enginu bylo vytvořeno demo Troll. Samotný engine s podporou ray tracingu bude také brzy k dispozici. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář