www.svethardware.cz
>
>
>
>

ASUS AIR3: HD audio systém pro iPod

ASUS AIR3: HD audio systém pro iPod
, , aktualita
V nabídce ASUSu nenajdete jenom grafické karty, notebooky nebo základní desky. Mezi jeho další produkty patří i spotřební elektronika. Právě takový je i ASUS AIR3. Jedná se o doplněk pro multimediální přehrávač iPod od firmy Apple. Obr.01...
K oblíbeným
reklama
V nabídce ASUSu nenajdete jenom grafické karty, notebooky nebo základní desky. Mezi jeho další produkty patří i spotřební elektronika. Právě takový je i ASUS AIR3. Jedná se o doplněk pro multimediální přehrávač iPod od firmy Apple.


Obr.01 – Logo výrobce

Po vložení iPODu vzniká stolní audio přehrávač. Podporovány jsou všechny stávající iPody (kromě modelu iPod shuffle). Jiná zvuková zařízení je možné připojit přes stereo jack (jedná se o tzv. AUX In). Kvalitní zvuk integrovaných reproduktorů by měli zajistit certifikáty HDSS (High Definition Sound Standard) a ETL (Embedded Transmission Line). Propojení s televizí nebo LCD monitorem pomocí S-Video (mini–DIN) případně kompozitního (RCA) konektoru. Mezi další zajímavé funkce patří poslech internetového rádia a předpověď počasí z internetu. Nejen z těchto důvodů jej výrobce označuje jako High Definition Speakers for iPod with Internet Radio.


Obr.02 – ASUS AIR3 a vložený iPod 6G

Uváděné parametry:
  • připojení k síti: WLAN 802.11b/g, 10/100 Mb/s LAN
  • podporované audio formáty: MP3 a WMA (16Kbps – 320Kbps)
  • rozlišení displeje: 128 x 64 FSTN
  • reproduktory: 2× 3 W (střed a výšky), 15 W (subwoofer)
  • rozměry: 408 × 170 × 170 mm
  • hmotnost: 3,5 kg


Obr.03 – ASUS AIR3 ve světlém provedení a jeho příslušenství


Zdroj: TZ ASUS
reklama
Nejnovější články
Intel připravil mainstreamová SSD série 670p s QLC Intel připravil mainstreamová SSD série 670p s QLC
Intel SSD 670p dle dostupných informací patří do mainstreamu, i když nejdříve bychom si asi měli ujasnit, co dnes za takový mainstream v případě SSD můžeme považovat. Jedná se o M.2 modely pro PCIe. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře