reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Asus nabídne dvě levné desky P8Z77-V pro Ivy Bridge

30.4.2012, Jan Vítek, aktualita
Asus nabídne dvě levné desky P8Z77-V pro Ivy Bridge
Pokud máte zájem o levnou základní desku s čipovou sadou Intel Z77 Express pro nové procesory Ivy Bridge, které se mimochodem právě začínají prodávat, můžete se rozhlédnout v portfoliu firmy Asus. Ta představuje dva nové modely desek formátu...
Pokud máte zájem o levnou základní desku s čipovou sadou Intel Z77 Express pro nové procesory Ivy Bridge, které se mimochodem právě začínají prodávat, můžete se rozhlédnout v portfoliu firmy Asus. Ta představuje dva nové modely desek formátu ATX, jejichž cena by měla být hluboko pod 150 USD. Jedná se o modely P8Z77-V LK a P8Z77-V LX.

P8Z77-V LK má být dražším modelem se třemi sloty PCI Express 3.0 x16 (konfigurace linek x16/NC/NC, x8/x8/NC, nebo x8/x4/x4), dále nabídne 6fázové napájení, šest rozhraní USB 3.0, dva porty SATA 6 Gbps a čtyři SATA 3 Gbps. Její obrazová rozhraní přijdou v sestavě DVI, D-Sub, HDMI a DisplayPort. Výbava to tedy není zrovna špatná.

Model P8Z77-V LX by měl být momentálně nejlevnějším od Asusu s čipovou sadou Intel Z77 Express. Napájení bude mít také šestifázové, ale pak tu bude pouze jeden PCI Express 3.0 x16 napojený přímo na procesor a k tomu další PCI Express 2.0 x16 připojený k čipové sadě pomocí čtyř linek. Tuto nabídku doplní tři PCI a dva PCI Express x1. I zde pak budou dva porty SATA 6 Gbps a čtyři SATA 3 Gbps, čtyři USB 3.0 (z toho dva na headeru), 6kanálové audio a výstupy DVI, D-Sub a HDMI, tedy bez DisplayPort.

Zdroj: techPowerUp
reklama